Plavání v sezóně 2022-2023 - nábor nových členů v úterý 20. září

18.8.2022

Aktuálně probíhá přihlašování plavců na novou sezónu 2022 - 2023. Všichni plavci, kteří s námi dokončili letošní sezónu, mají automaticky až do 31. srpna rezervována místa v plaveckých skupinách i na nadcházející ročník. Stačí se přihlásit buď přes odkaz, který Vám byl zaslán na email vyplněný v systému, nebo máte možnost přihlásit se do našeho systému (www.pkbohumin.cz) a vyplnit přihlášku ručně. 

Všichni noví zájemci o plavání musí vyplnit přihlášku na www.pkbohumin.cz a následně se zúčastnit náboru (náboru se NEZÚČASTŇUJÍ děti, které už u nás plavaly.)

Nábor proběhne v úterý 20. září od 16:00 hodin. Přihlášení k náboru budou zváni na jednotlivá čtvrthodinová časová okna od 16:00 do 18:00. Více k náboru kliknutím na odkaz

S ohledem na omezenou kapacitu, budou mít u náboru největší pravděpodobnost přijetí děti ročníků 2013 - 2017. V této věkové kategorii přijímáme i neplavce.

Starší děti budou přijímány na uvolněná místa, jejichž počet je vždy omezen. Čím starší dítě, tím lepší plavec musí být, aby do některé ze stávajících skupin zapadlo. 

Tréninky všech plaveckých skupin začnou po výluce na bazéně v týdnu od pondělí 26. září dle následně zveřejněného rozpisu. Více k dělení dětí do skupin kliknutím na odkaz.

Rozpis skupin bude s konečnou platností znám až po náboru do neděle 25. září. NIcméně prvotní nástin složení skupin a orientační dny a časy tréninků se stávající plavci dozví 11. září.

Aktuálně máte možnost zaslat nám výhradně na emal: plavanibohumin@seznam.cz  informace o dnech, kdy nemůžete trénovat a my se Vám při skládání skupin pokusíme vyhovět. Čím méně omezení máte, tím větší šance, že Vám dokážeme vyjít vstříc.

Zpět

Partneři a sponzoři

děkujeme naším sponzorům