Rozdělení plavců

Rozdělení dětí do skupin 2022/2023 - Aktualizováno 25. září

změna časů tréninků skupin K7 a ZPB3

Aktualizovaný seznam plavců na sezónu 2022/2023 včetně nových plavců, vzešlých z náboru. Z organizačních důvodů jsme byli nuceni přistoupit ke změně časů tréninků skupin K7 v pondělí o 45 minut a skupiny ZPB3 v pátek o 15 miut. Všechny zbývající skupiny plavou v původně avizované časy.

Při rozdělování jsme se snažili vedle věkových a dovednostních kritérií zohledňovat i Vaše požadavky. Ne vždy jim však šlo stoprocentně vyhovět. Stejně tak nebylo možné přiblížit k sobě tréninky u úplně všech sourozenců, zvlášť pokud je mezi nimi větší věkový rozdíl.

  • Pokud víte, že v některé dny (časy) OPRAVDU nebude moci Vaše dítě na tréninky chodit, napište nám to výhradně emailem na adresu: plavanibohumin@seznam.cz a my se Vám pokusíme vyjít vstříc. V případě Sms zpráv a telefonátů nejsme schopni zaručit, že se na Vaše požadavky nezapomene.
  •  Vyjít vstříc Vám budeme moci pouze, pokud se v nějaké vhodné skupině uvolní místo.

Rozdělení dětí do skupin 2022/2023

Při rozdělování do skupin se vždy snažíme, je-li to možné, zařazovat sourozence do skupin plavajících v co nejbližší časy.

Při rozdělování dětí do skupin zohledňujeme 2 faktory: věk a výkonnost. Do 10 let věku plavou všechny děti ve skupinách označovaných jako ZP tzn. základní plavání. V rámci skupin ZP rozlišujeme úrovně A (věk 5 let), úroveň B (věk 6-7 let) a úroveň C (věk 8-9 let). S ohledem na výkonnost je vyjímečně možný posun o jednu úroveň výš, nebo níž. Ty nejšikovnější děti z kategorie jsou pak zařazeny do skupiny P tzn. přípravka. Úkolem přípravky je připravit děti na přechod mezi závodní plavce. Ve věku 10 let pak dochází na základě výkonnosti a zájmu k rozdělení plavců na závodníky - skupiny Z a kondiční - skupiny K.

 

Příjmení Jméno Ročník 2022-2023 DNY ČASY
Adamec Kryštof 2012 K7 po 18:45-19:30 čtv 18:00 - 18:45
Adámek David 2012 Z2 viz rozpis  
Adámek Matěj 2016 ZPB4 pon a stř 15:45 - 16:30
Almagati Dana 2017 ZPA2 pát 16:45 - 17:30
Aradská Anna 2011 Z2 viz rozpis  
Aradský Marián 2015 ZPB1 po a stř 17:15 - 18:00
Aradský Vojtěch 2009 Z1 viz rozpis  
Babinski Tomáš 2010 K5 po a stř 15:00 - 15:45
Babišová Layla 2015 ZPB1 po a stř 17:15 - 18:00
Babišová Sára 2017 ZPB5 út a čtv 16:30 - 17:15
Bártl Adam 2008 K4 út a čt 18:45 - 19:30
Bartusková Eliška 2015 ZPB1 po a stř 17:15 - 18:00
Basista Kryštof 2007 K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Bayer Matouš 2017 ZPA1 po 16:30 - 17:15
Beňovičová  Marie 2004 Z3 stř a pá 18:15 - 19:30
Blažková Klára 2013 P2 út a čt 15:00 - 16:00
Blokšová Alice 2012 K6 út a čt 15:00 - 15:45
Bocek Boris 2010 K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Brisudová Nela 2016 ZPB1 po a stř 17:15 - 18:00
Brožek Daniel 2009 K6 út a čt 15:00 - 15:45
Brudovský Richard 2017 ZPA1 po 16:30 - 17:15
Bulavová Mariana 2013 ZPC3 st a pá 17:30 - 18:15
Burdková Sarah 2010 K4 út a čt 18:45 - 19:30
Czerná Tereza 2010 Z2 viz rozpis  
Červenka Adam 2013 ZPC2 po a stř 18:00 - 18:45
Červenková Aneta 2015 ZPB3 st a pá 16:30-17:15
Damková Valérie 2014 P1 po, stř a pá 15:00 - 16:00
Danko Matěj 2008 K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Dendis Daniel 2013 ZPC3 st a pá 17:30 - 18:15
Dítětová Monika 2008 K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Dočkal Mikuláš 2011 ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:15-18:00
Doležal Daniel 2015 ZPB4 pon a stř 15:45 - 16:30
Drápelová Nela 2014 P2 út a čt 15:00 - 16:00
Dudás Lukáš 2013 ZPC2 po a stř 18:00 - 18:45
Dudková Sabina 2012 Z2 viz rozpis  
Dudová Veronika 2016 ZPB4 pon a stř 15:45 - 16:30
Dylušová Rozálie 2016 ZPB3 st a pá 16:30-17:15
Figurová Eliška 2009 Z1 viz rozpis  
Filusz Alex 2016 ZPA1 po 16:30 - 17:15
Fismol Jakub 2013 ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:15-18:00
Fišerová Adéla 2015 ZPB2 út a čt  17:15 - 18:00
Fišerová Aneta 2011 K7 po 18:45-19:30 čtv 18:00 - 18:45
Fišerová Sylvie 2017 ZPA2 pát 16:45 - 17:30
Fišerová  Gabriela 2011 Z2 viz rozpis  
Frycz Adam 2007 K4 út a čt 18:45 - 19:30
Fujak Adam 2016 ZPA2 pát 16:45 - 17:30
Galičáková Marie 2014 P2 út a čt 15:00 - 16:00
Gura  Martin 2013 ZPC2 po a stř 18:00 - 18:45
Gurná Karolína 2018 ZPA2 pát 16:45 - 17:30
Gurná Markéta 2014 ZPC1 út a čt 18:00 - 18:45
Gvuzd Sebastian 2010 K5 po a stř 15:00 - 15:45
Haflant Daniel 2014 ZPC4 st a pá 16:00 - 16:45
Haloda Adam 2008 K2 po 18:45-19:30 čt 18:45-19:30
Havran Václav 2017 ZPA2 pát 16:45 - 17:30
Havranová Adéla 2013 ZPC3 st a pá 17:30 - 18:15
Herman Matyáš 2013 P1 po, stř a pá 15:00 - 16:00
Herudek Matěj 2011 K5 po a stř 15:00 - 15:45
Holub Filip 2011 K6 út a čt 15:00 - 15:45
Holub Tomáš 2014 P2 út a čt 15:00 - 16:00
Hořínek Petr 2016 ZPB3 st a pá 16:30-17:15
Humlíček Milan 2015 ZPB1 po a stř 17:15 - 18:00
Humlíčková Adéla 2009 K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Chalupová Kateřina 2013 P2 út a čt 15:00 - 16:00
Choleva Ondřej 2018 ZPA1 po 16:30 - 17:15
Choleva Tomáš 2015 ZPB2 út a čt  17:15 - 18:00
Chrobočková Eliška 2009 Z3 stř a pá 18:15 - 19:30
Jachymčáková Jana 2012 K7 po 18:45-19:30 čtv 18:00 - 18:45
Jakubková Adéla 2009 K2 po 18:45-19:30 čt 18:45-19:30
Jakubková Barbora 2010 K2 po 18:45-19:30 čt 18:45-19:30
Jančařík Jakub 2014 ZPC2 po a stř 18:00 - 18:45
Janoš Martin 2006 Z3 stř a pá 18:15 - 19:30
Janošová Lenka 2009 Z3 stř a pá 18:15 - 19:30
Janusová Laura 2012 Z2 viz rozpis  
Janyška Jakub 2012 K5 po a stř 15:00 - 15:45
Jordan Mathias 2012 K8 út a čt 15:45 - 16:30
Jordan Nela 2007 K4 út a čt 18:45 - 19:30
Jurčíková Elen 2014 ZPC4 st a pá 16:00 - 16:45
Jureček Petr 2011 K5 po a stř 15:00 - 15:45
Jurek Ondra 2016 ZPB2 út a čt  17:15 - 18:00
Kacálková Vendula 2011 ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:15-18:00
Kaletová Klára 2010 Z1 viz rozpis  
Kameníková Nela 2015 ZPB5 út a čtv 16:30 - 17:15
Kasanová Soňa 2006 K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Kaštánek Matěj 2011 K5 po a stř 15:00 - 15:45
Klepacz Jakub 2013 ZPC2 po a stř 18:00 - 18:45
Klíma Tomáš 2010 K6 út a čt 15:00 - 15:45
Klíma Vojtěch 2010 K6 út a čt 15:00 - 15:45
Ključik Matěj 2009 K4 út a čt 18:45 - 19:30
Ključiková Tereza 2011 K4 út a čt 18:45 - 19:30
Klus Štěpán 2015 ZPB5 út a čtv 16:30 - 17:15
Kočař Vojta 2016 ZPB3 st a pá 16:30-17:15
Kočí Adéla 2011 K7 po 18:45-19:30 čtv 18:00 - 18:45
Konečná Hana 2004 K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Korauš Adéla 2011 K5 po a stř 15:00 - 15:45
Korauš Šimon 2011 K5 po a stř 15:00 - 15:45
Koscielnik Ondřej 2013 ZPC3 st a pá 17:30 - 18:15
Kosub Filip 2014 ZPC3 st a pá 17:30 - 18:15
Kotas Mikuláš 2016 ZPB4 pon a stř 15:45 - 16:30
Kovář Eduard 2017 ZPB2 út a čt  17:15 - 18:00
Kovářová Anna 2011 Z2 viz rozpis  
Kovářová Eliška 2013 P1 po, stř a pá 15:00 - 16:00
Kožusznik Robin 2007 K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Kožuszniková Sára 2013 ZPC3 st a pá 17:30 - 18:15
Krahulec Matyáš 2017 ZPA2 pát 16:45 - 17:30
Krenželoková Adéla 2012 K5 po a stř 15:00 - 15:45
Krzystek Jindřich 2016 ZPB2 út a čt  17:15 - 18:00
Krzystková Anna 2014 ZPB2 út a čt  17:15 - 18:00
Křenek Tomáš 2013 P1 po, stř a pá 15:00 - 16:00
Kubíková Noelie 2012 K6 út a čt 15:00 - 15:45
Kubíková Viktorie 2014 P2 út a čt 15:00 - 16:00
Kukulová Natálie 2014 ZPC4 st a pá 16:00 - 16:45
Kunz Radovan 2013 ZPC3 st a pá 17:30 - 18:15
Kunzová Barbora 2016 ZPB3 st a pá 16:30-17:15
Kupka Jaroslav 2012 K7 po 18:45-19:30 čtv 18:00 - 18:45
Kupka Stanislav 2012 K7 po 18:45-19:30 čtv 18:00 - 18:45
Kupková Lucie 2016 ZPB3 st a pá 16:30-17:15
Kupková Veronika 2013 ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:15-18:00
Kutnohorský Josef 2015 ZPB1 po a stř 17:15 - 18:00
Kviatkovský Marek 2012 K7 po 18:45-19:30 čtv 18:00 - 18:45
Kvíčalová Julie 2011 K6 út a čt 15:00 - 15:45
Kysela Daniel 2012 K8 út a čt 15:45 - 16:30
Kysela Dominik 2012 K8 út a čt 15:45 - 16:30
Laštovka Jakub 2014 ZPC2 po a stř 18:00 - 18:45
Laubr Lukáš 2011 K4 út a čt 18:45 - 19:30
Laubrová Lucie 2013 ZPC1 út a čt 18:00 - 18:45
Le Ngoc Bao Maruška 2016 ZPB3 st a pá 16:30-17:15
Le Ngoc Nhi Khim Anička 2013 P1 po, stř a pá 15:00 - 16:00
Linzer Dominik 2014 P2 út a čt 15:00 - 16:00
Lochman Martin 2015 ZPB1 po a stř 17:15 - 18:00
Lochmanová Lucie 2011 K5 po a stř 15:00 - 15:45
Lukáč Tomáš 2015 ZPB5 út a čtv 16:30 - 17:15
Lukaščíková Eliška 2011 K6 út a čt 15:00 - 15:45
Lušňák Vojtěch 2009 K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Mach Adam 2013 ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:15-18:00
Machálková Laura 2016 ZPB2 út a čt  17:15 - 18:00
Machalla Patrik 2013 ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:15-18:00
Maneta Tomáš 2014 ZPC2 po a stř 18:00 - 18:45
Marková Veronika 2010 K5 po a stř 15:00 - 15:45
Markovský Jakub 2016 ZPB1 po a stř 17:15 - 18:00
Mašánová Kristýna 2010 K6 út a čt 15:00 - 15:45
Matoušek Michal 2007 Z1 viz rozpis  
Matula Ondřej 2014 P2 út a čt 15:00 - 16:00
Matysioková Nela 2013 P2 út a čt 15:00 - 16:00
Menšík Matyáš 2010 Z1 viz rozpis  
Menšíková Valentýna 2011 ??? út a čt 15:00 - 16:00
Michal Maxmilian 2015 ZPB4 pon a stř 15:45 - 16:30
Miklošová Elen 2011 K7 po 18:45-19:30 čtv 18:00 - 18:45
Miklošová Natálie 2011 K7 po 18:45-19:30 čtv 18:00 - 18:45
Molnár Matěj 2006 K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Muchowitz Lukáš 2015 ZPC1 út a čt 18:00 - 18:45
Němec Václav 2012 K8 út a čt 15:45 - 16:30
Noga Lukáš 2009 K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Nogová Aneta 2012 ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:15-18:00
Novák Vojtěch 2011 K5 po a stř 15:00 - 15:45
Nováková Klára 2005 Z3 stř a pá 18:15 - 19:30
Ogon Kryštof 2012 K7 po 18:45-19:30 čtv 18:00 - 18:45
Olszowski Andreas 2009 K2 po 18:45-19:30 čt 18:45-19:30
Olszowski Tadeáš 2009 K2 po 18:45-19:30 čt 18:45-19:30
Opic Šimon 2017 ZPB3 st a pá 16:30-17:15
Oršulík Antonín 2013 P1 po, stř a pá 15:00 - 16:00
Oršulíková Anežka 2016 ZPB5 út a čtv 16:30 - 17:15
Oslizloková Natálie 2013 ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:15-18:00
Pálková Zuzana 2013 ZPC1 út a čt 18:00 - 18:45
Panaš Šimon 2015 ZPC1 út a čt 18:00 - 18:45
Pecl Michael 2007 Z3 stř a pá 18:15 - 19:30
Pekárková Eliška 2009 K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Pensimus Lukáš 2008 K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Pensimusová Beáta 2008 K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Pieran Albert 2017 ZPA1 po 16:30 - 17:15
Pieranová Elen 2013 P1 po, stř a pá 15:00 - 16:00
Plaček Filip 2016 ZPB5 út a čtv 16:30 - 17:15
Plačková Rozálie 2015 ZPB4 pon a stř 15:45 - 16:30
Polášek Matěj 2013 ZPC1 út a čt 18:00 - 18:45
Pomklová Evelína 2015 ZPB1 po a stř 17:15 - 18:00
Poništová Kristína 2011 K7 po 18:45-19:30 čtv 18:00 - 18:45
Prostějovský Mikuláš 2015 ZPB4 pon a stř 15:45 - 16:30
Radovesnický  Jakub 2007 K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Rašková Karolína 2014 ZPC4 st a pá 16:00 - 16:45
Ratajský Hugo 2014 ZPB5 út a čtv 16:30 - 17:15
Repperová Eliška 2013 ZPC1 út a čt 18:00 - 18:45
Roháčová Klara 2012 K8 út a čt 15:45 - 16:30
Rohel Vojtěch 2016 ZPB5 út a čtv 16:30 - 17:15
Rusková Markéta 2008 Z3 stř a pá 18:15 - 19:30
Rutar Luboš 2008 K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Sala Marek 2017 ZPA1 po 16:30 - 17:15
Salová Andrea 2014 P2 út a čt 15:00 - 16:00
Salová Zuzana 2016 ZPB3 st a pá 16:30-17:15
Sedláček Eduard 2014 P2 út a čt 15:00 - 16:00
Skalík Vít 2012 ZPC4 st a pá 16:00 - 16:45
Skalka Filip 2008 K2 po 18:45-19:30 čt 18:45-19:30
Sklarčík Kryštof 2010 K2 po 18:45-19:30 čt 18:45-19:30
Skulinová Markéta 2013 ZPC2 po a stř 18:00 - 18:45
Slaninová Adéla 2008 Z1 viz rozpis  
Smelty  Viktorie Kristýna 2011 ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:15-18:00
Sobala Vojtěch 2015 ZPB2 út a čt  17:15 - 18:00
Sobol Jan 2014 ZPC2 po a stř 18:00 - 18:45
Solich Radek 2016 ZPB2 út a čt  17:15 - 18:00
Sova Jakub 2010 Z2 viz rozpis  
Sova Tobiáš 2010 Z2 viz rozpis  
Sternadlová Julie 2007 K4 út a čt 18:45 - 19:30
Sydor Štěpán 2016 ZPB5 út a čtv 16:30 - 17:15
Szeligová Elen 2014 ZPC4 st a pá 16:00 - 16:45
Sztula Daniel 2013 ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:15-18:00
Šelongová Nikol 2006 Z3 stř a pá 18:15 - 19:30
Škuta Boris 2013 ZPC3 st a pá 17:30 - 18:15
Škuta Richard 2015 ZPB3 st a pá 16:30-17:15
Šlauerová Tereza 2012 K8 út a čt 15:45 - 16:30
Šmídl Jáchym 2008 Z1 viz rozpis  
Šmuková Adéla 2018 ZPA1 po 16:30 - 17:15
Šmuková Klára 2012 Z2 viz rozpis  
Šostoková Ema 2013 ZPC3 st a pá 17:30 - 18:15
Šrubařová Majdalena 2017 ZPA2 pát 16:45 - 17:30
Štěpánová Nela 2010 K4 út a čt 18:45 - 19:30
Tartaini Alfred 2012 K6 út a čt 15:00 - 15:45
Tartaini Teodor 2010 K2 po 18:45-19:30 čt 18:45-19:30
Tauš Jakub 2012 ZPC1 út a čt 18:00 - 18:45
Tauš Marek 2014 ZPC1 út a čt 18:00 - 18:45
Tkadlec Petr 2009 K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Tkadlecová Sára 2005 K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Tomicová Natalie 2012 K8 út a čt 15:45 - 16:30
Tomšů Veronika 2014 ZPB4 pon a stř 15:45 - 16:30
Tošenovská Laurencie 2013 ZPC2 po a stř 18:00 - 18:45
Trachová Julie 2010 Z1 viz rozpis  
Turáková Magdaléna 2013 ZPC4 st a pá 16:00 - 16:45
Tvardík Marek 2014 ZPC1 út a čt 18:00 - 18:45
Tvardík Matěj 2013 ZPC1 út a čt 18:00 - 18:45
Urbaník Richard 2016 ZPB5 út a čtv 16:30 - 17:15
Válek Arteme 2013 P1 po, stř a pá 15:00 - 16:00
Valenta Lukáš 2010 K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Vantuch Matěj 2012 K6 út a čt 15:00 - 15:45
Vantuchová Lucie 2012 K6 út a čt 15:00 - 15:45
Vavrečka Matyáš 2012 K8 út a čt 15:45 - 16:30
Veronesi Valerie 2015 ZPB1 po a stř 17:15 - 18:00
Veselá Zuzana 2013 ZPC2 po a stř 18:00 - 18:45
Veselňáková Berenika 2017 ZPB3 st a pá 16:30-17:15
Videnka Antonín 2009 K2 po 18:45-19:30 čt 18:45-19:30
Vicherek Jakub 2004 Z3 stř a pá 18:15 - 19:30
Vítek Matyáš 2010 K5 po a stř 15:00 - 15:45
Vozňáková Nina 2010 K8 út a čt 15:45 - 16:30
Vrla Anna 2013 P1 po, stř a pá 15:00 - 16:00
Vychodilová Tereza 2009 K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Wija Vítek 2016 ZPB5 út a čtv 16:30 - 17:15
Willert Martin 2009 K2 po 18:45-19:30 čt 18:45-19:30
Woznicová Marie 2010 K4 út a čt 18:45 - 19:30
Žižková Tereza 2010 ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:15-18:00

 

Z kapacitních důvodů jsme bohužel nemohli přijmout všechny zájemce. Kde byl omezený počet míst, dostaly přednost ty děti, které mají na základě schopností předvedených na náboru větší šanci trénink zvládnout.

Nepřijatí

Matušek Antonín 2018
Vargová Barbora 2018
Melecký Dominik 2017
Holý Jiří 2012
Salajka Jakub 2012
Trombik Vojtěch 2011

Partneři a sponzoři

děkujeme naším sponzorům