Nábory dětí 2019/2020

Nábor plavců na sezónu 2019 - 2020 proběhl v úterý 17. září 

 

Momentálně je kapacita naplněna k prasknutí a žádné další členy nepřijímáme. V případě otázek ohledně přijetí nás kontaktuje na adrese plavanibohumin@seznam.cz

TRÉNINKY NEZÁVODNÍCH SKUPIN ZAČNOU OD PONDĚLÍ 23. ZÁŘÍ DLE ZVEŘEJNĚNÉHO ROZVRHU.

Vyplnění přihlášky na webu www.pkbohumin.cz je nezbytnou podmínkou přijetí do klubu. Samotné vyplnění přihlášky však neznamená automatické přijetí. U přihlašovaných v průběhu roku musí přihlášení vždy předcházet domluva s vedením plaveckého klubu.

 

Tréninky 2019/2020

 

 
V případě, že opravdu neexistuje způsob, jak byste mohli docházet na námi zařazený čas, můžete požádat o změnu skupiny. V případě žádosti o změnu skupiny, obraťte se na nás výhradně emailem na adresu: plavanibohumin@seznam.cz. V případě Sms zpráv a telefonátů nejsme schopni zaručit, že se na Vaše požadavky nezapomene.  V následujícím týdnu budeme sbírat případné žádosti o změnu a příští neděli budeme vyhodnocovat, najdou-li se dva protichůdné požadavky, které by se daly, i s ohledem na věk a výkonnost, vzájemně zaměnit. Momentálně jsou všechny skupiny naplněny po maximální kapacitu, takže jakákoliv změna rozhodně není možná okamžitě a nejsme schopni ji zaručit ani příští týden.
 
 
 
 

Rozdělení dětí do skupin 2019/2020

Při rozdělování dětí do skupin zohledňujeme 2 faktory: věk a výkonnost. Do 10 let věku plavou všechny děti ve skupinách označovaných jako ZP tzn. základní plavání. V rámci skupin ZP rozlišujeme úrovně A (věk 5 let), úroveň B (věk 6-7 let) a úroveň C (věk 8-9 let). S ohledem na výkonnost je vyjímečně možný posun o jednu úroveň výš, nebo níž. Ty nejšikovnější děti z kategorie C jsou pak zařazeny do skupiny P tzn. přípravka. Úkolem přípravky je připravit děti na přechod mezi závodní plavce. Ve věku 10 let pak dochází na základě výkonnosti a zájmu k rozdělení plavců na závodníky - skupiny Z a kondiční - skupiny K

Při rozdělování do skupin se snažíme, je-li to možné, zařazovat sourozence do skupin plavajících v co nejbližší časy. 

(Hledání jmen vašich dětí ulehčí stisk kláves ctr (společně s) f a následné vepsání části jména.

 

Jako náhradníci jsou uvedeni ti, kteří bohužel nemohli být z kapacitních důvodů přijati.

 

Příjmení Jméno skupina DNY ČASY
Adamec Kryštof ZPB2 út-čt 16:30-17:15
Adámek David ZPB1 po-stř 17:15-18:00
Anastazovský  Matěj ZPC3 po-stř 15:45-16:30
Aradská Anna P1 po, st, pá 15:00 - 16:00
Aradský Vojtěch Z2 po-pá po-pá
Baar Adam ZPC2 út-čt 15:45-16:30
Bartusek Radovan K2 po-čt 18:45 - 19:30
Bartusek Vítězslav K4 út-čt 18:45-19:30
Basista Kryštof K4 út-čt 18:45-19:30
Bazzano Chiara K1 stř-pá 18:45 - 19:30
Beňovičová  Marie K1 stř-pá 18:45 - 19:30
Beran Petr ZPC3 po-stř 15:45-16:30
Beranová Veronika K4 út-čt 18:45-19:30
Blažková Adéla K2 po-čt 18:45 - 19:30
Blažková Klára ZPB6 út-čt 18:00-18:45
Blažková Natálie ZPC4 st 17:30-18:15 pá 17:15-18:00
Bocek Boris ZPC4 st 17:30-18:15 pá 17:15-18:00
Brožová Viktorie ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:30-18:15
Bulavová Mariana ZPB6 út-čt 18:00-18:45
Buonincontri Davide Pietro ZPA1 po 16:30-17:15  
Burdková Sarah ZPC1 po-stř 18:00-18:45
Ciepelová Rozálie ZPB4 st 16:45-17:30 pá 16:30-17:15
Czerná Andrea Z1 po-pá po-pá
Czerná Tereza P1 po, st, pá 15:00 - 16:00
Čanecký Jakub ZPC2 út-čt 15:45-16:30
Čermák Hugo ZPA2 st 16:30-17:15  
Červenka Adam ZPB3 út-čt 17:15-18:00
Červený Adam ZPB3 út-čt 17:15-18:00
Damek  Matyáš ZPB1 po-stř 17:15-18:00
Damková Valérie ZPA1 po 16:30-17:15  
Danko Matěj K4 út-čt 18:45-19:30
Dobrocký Marek Z3 po, st, pá  
Dolák Ondřej ZPA3 pá 16:45-17:30  
Drápelová Nela ZPB6 út-čt 18:00-18:45
Drobík Richard Z1 po-pá po-pá
Dudas Lukáš ZPB7 po-čt 18:00-18:45
Dudková Sabina P1 po, st, pá 15:00 - 16:00
Durčáková Julie ZPC1 po-stř 18:00-18:45
Dziwisz Ella ZPB7 po-čt 18:00-18:45
Eismanová Kristina K5 po-stř 15:00-15:45
Ferfecká Daniela ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:30-18:15
Figurová Eliška Z2 po-pá po-pá
Fišer  Rostislav K6 út-čt 15:00-15:45
Fišerová Aneta P2 út-čt 15:00 - 16:00
Fišerová  Gabriela P2 út-čt 15:00 - 16:00
Gallová Bela ZPA3 pá 16:45-17:30  
Glombíčková Alžběta ZPC4 st 17:30-18:15 pá 17:15-18:00
Gryc Matěj Z3 po, st, pá  
Gryc  Jakub Z3 po, st, pá  
Gříbek Jan K5 po-stř 15:00-15:45
Gura  Martin ZPB3 út-čt 17:15-18:00
Gvuzd Sebastian ZPC2 út-čt 15:45-16:30
Halenka Marek K4 út-čt 18:45-19:30
Haloda Adam K2 po-čt 18:45 - 19:30
Haloda Štěpán ZPB7 po-čt 18:00-18:45
Hanáková Evelína ZPB6 út-čt 18:00-18:45
Hanusek Michal ZPC4 st 17:30-18:15 pá 17:15-18:00
Hellmuth Petr ZPB5 st-pá 16:00-16:45
Hellmuthová Tereza ZPB5 st-pá 16:00-16:45
Herman Matyáš ZPA3 pá 16:45-17:30  
Hrózová Michelle ZPC4 st 17:30-18:15 pá 17:15-18:00
Chalupová Kateřina ZPB3 út-čt 17:15-18:00
Chamrathová Megan ZPA3 pá 16:45-17:30  
Chamrathová Melanie ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:30-18:15
Chrástková  Anna P2 út-čt 15:00 - 16:00
Chrobočková Eliška K6 út-čt 15:00-15:45
Jachymčák Jan ZPB6 út-čt 18:00-18:45
Jachymčáková Jana ZPB6 út-čt 18:00-18:45
Jakubková Adéla P1 po, st, pá 15:00 - 16:00
Jakubková Barbora P1 po, st, pá 15:00 - 16:00
Jankovská Alžběta ZPA2 st 16:30-17:15  
Jankovská Anežka ZPA2 st 16:30-17:15  
Janoš Martin K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Janoš Šimon K6 út-čt 15:00-15:45
Janošová Johana ZPC2 út-čt 15:45-16:30
Janošová Lenka K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Janská Eva ZPC1 po-stř 18:00-18:45
Janusová Laura ZPB2 út-čt 16:30-17:15
Janyška Jakub ZPB4 st 16:45-17:30 pá 16:30-17:15
Jarošek Filip ZPC2 út-čt 15:45-16:30
Jarošek Jan ZPC2 út-čt 15:45-16:30
Jarošová Lucie ZPA1 po 16:30-17:15  
Jordan Nela K4 út-čt 18:45-19:30
Jureček Petr ZPC4 st 17:30-18:15 pá 17:15-18:00
Jurkovec Adam K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Juroková Kateřina K1 stř-pá 18:45 - 19:30
Kačáni Tea ZPB1 po-stř 17:15-18:00
Kačáni  Kryštof K5 po-stř 15:00-15:45
Kaletová Klára P1 po, st, pá 15:00 - 16:00
Kalvar Pavel ZPB1 po-stř 17:15-18:00
Kalvarová Julie Z1 po-pá po-pá
Kania Petr ZPB2 út-čt 16:30-17:15
Kantor Jakub K2 po-čt 18:45 - 19:30
Karkoška Vojtěch ZPB1 po-stř 17:15-18:00
Karkošková Iva ZPB1 po-stř 17:15-18:00
Kasanová Eva K1 stř-pá 18:45 - 19:30
Kasanová Soňa K1 stř-pá 18:45 - 19:30
Kaštánek Matěj ZPC2 út-čt 15:45-16:30
Kellnerová Elen ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:30-18:15
Klepacz Jakub ZPB6 út-čt 18:00-18:45
Klíma Tomáš ZPC3 po-stř 15:45-16:30
Klíma Vojtěch ZPC3 po-stř 15:45-16:30
Ključik Matěj K6 út-čt 15:00-15:45
Ključiková Tereza P2 út-čt 15:00 - 16:00
Klosínská Adéla Z1 po-pá po-pá
Klosko Marek ZPB5 st-pá 16:00-16:45
Klus Vojtěch ZPB5 st-pá 16:00-16:45
Koběrská Lucie P2 út-čt 15:00 - 16:00
Kočárek Karel K1 stř-pá 18:45 - 19:30
Kočárková Klára K1 stř-pá 18:45 - 19:30
Kočí Adéla ZPB7 po-čt 18:00-18:45
Kohanová Anna Z1 po-pá po-pá
Kohutek Ondřej Z3 po, st, pá  
Kohútová Tereza ZPC1 po-stř 18:00-18:45
Kolarczyk Matěj Z3 po, st, pá  
Kolísková Taťána ZPB2 út-čt 16:30-17:15
Konečná Hana K1 stř-pá 18:45 - 19:30
Korauš Adéla ZPC4 st 17:30-18:15 pá 17:15-18:00
Korauš Šimon ZPC4 st 17:30-18:15 pá 17:15-18:00
Koscielnik Ondřej ZPB4 st 16:45-17:30 pá 16:30-17:15
Kosub Filip ZPA2 st 16:30-17:15  
Koszorek Filip K5 po-stř 15:00-15:45
Kotlářová Andrea ZPA2 st 16:30-17:15  
Kovářová Anna P1 po, st, pá 15:00 - 16:00
Kovářová Eliška ZPB1 po-stř 17:15-18:00
Kožusznik Robin K2 po-čt 18:45 - 19:30
Kravčík Daniel ZPA1 po 16:30-17:15  
Krčíková Julie ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:30-18:15
Krčíková  Amálie K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Křenek Tomáš ZPB7 po-čt 18:00-18:45
Kubíková Noelie ZPB4 st 16:45-17:30 pá 16:30-17:15
Kunz Radovan ZPB4 st 16:45-17:30 pá 16:30-17:15
Kunzova Valerie ZPA3 pá 16:45-17:30  
Kupka Jaroslav ZPB4 st 16:45-17:30 pá 16:30-17:15
Kupka Stanislav ZPB4 st 16:45-17:30 pá 16:30-17:15
Kupka  Daniel ZPB5 st-pá 16:00-16:45
Kupková Nikol ZPB5 st-pá 16:00-16:45
Kviatkovský Marek ZPB2 út-čt 16:30-17:15
Laubr Lukáš ZPC1 po-stř 18:00-18:45
Laubrová Lucie ZPB4 st 16:45-17:30 pá 16:30-17:15
Lazar Patrik ZPB3 út-čt 17:15-18:00
Linzer Dominik ZPA1 po 16:30-17:15  
Lušňák Vojtěch K6 út-čt 15:00-15:45
Macurová Klára Z2 po-pá po-pá
Macháčová Bára ZPB2 út-čt 16:30-17:15
Majetná Viktorie ZPC3 po-stř 15:45-16:30
Martínek Roman ZPC2 út-čt 15:45-16:30
Matoušek Michal Z1 po-pá po-pá
Matysiková Nela ZPB6 út-čt 18:00-18:45
Menšík Matyáš Z2 po-pá po-pá
Menšík Richard ZPB3 út-čt 17:15-18:00
Menšíková Valentýna ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:30-18:15
Molnár Matěj K2 po-čt 18:45 - 19:30
Mončka Markus ZPA3 pá 16:45-17:30  
Nawrat Jakub Václav ZPB1 po-stř 17:15-18:00
Nawrat Vojtěch Jiří ZPB1 po-stř 17:15-18:00
Niemczyk Jan K6 út-čt 15:00-15:45
Noga Lukáš ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:30-18:15
Novák Vojtěch ZPC4 st 17:30-18:15 pá 17:15-18:00
Nováková Klára Z1 po-pá po-pá
Oborilová Magdaléna ZPB4 st 16:45-17:30 pá 16:30-17:15
Ogon Kryštof ZPB2 út-čt 16:30-17:15
Ochvat Lukáš ZPB2 út-čt 16:30-17:15
Olszowski Andreas K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Olszowski Tadeáš K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Oravec Filip ZPC3 po-stř 15:45-16:30
Orlík Lukáš Z3 po, st, pá  
Oršulík Antonín ZPB5 st-pá 16:00-16:45
Pálka David Z2 po-pá po-pá
Pálková Zuzana ZPB3 út-čt 17:15-18:00
Paseková Ema ZPB4 st 16:45-17:30 pá 16:30-17:15
Pecl Michael Z2 po-pá po-pá
Pekárková Eliška K5 po-stř 15:00-15:45
Pensimus Lukáš K4 út-čt 18:45-19:30
Pensimusová Beáta K4 út-čt 18:45-19:30
Petřvaldský Lukáš K5 po-stř 15:00-15:45
Pchálek Matyáš Tomáš ZPB7 po-čt 18:00-18:45
Pientka Matyáš K5 po-stř 15:00-15:45
Pieranová Elen ZPB5 st-pá 16:00-16:45
Plutová Tereza Z3 po, st, pá  
Poništová Kristína ZPC1 po-stř 18:00-18:45
Poštulková Eliška K2 po-čt 18:45 - 19:30
Przeczek Martin ZPB2 út-čt 16:30-17:15
Přeček Sebastian K4 út-čt 18:45-19:30
Raszyk Jakub K2 po-čt 18:45 - 19:30
Repperová Eliška ZPB3 út-čt 17:15-18:00
Rokoš Pavel K5 po-stř 15:00-15:45
Rumpel Rostislav K1 stř-pá 18:45 - 19:30
Rusková Markéta Z2 po-pá po-pá
Rutar Kamil Z3 po, st, pá  
Rutar Luboš K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Rutarová Lada ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:30-18:15
Ryšánková Nela ZPB7 po-čt 18:00-18:45
Salabová Sára ZPC2 út-čt 15:45-16:30
Schneider Vojtěch ZPB7 po-čt 18:00-18:45
Skalka Filip K4 út-čt 18:45-19:30
Sklarčík Kryštof ZPC2 út-čt 15:45-16:30
Skulinová Markéta ZPB2 út-čt 16:30-17:15
Slaninová Adéla Z2 po-pá po-pá
Slezáková Tereza K6 út-čt 15:00-15:45
Složilová Stela ZPC3 po-stř 15:45-16:30
Sojková Isabell ZPA1 po 16:30-17:15  
Sollichová Viktorie P2 út-čt 15:00 - 16:00
Sova Jakub ZPC1 po-stř 18:00-18:45
Sova Tobiáš ZPC1 po-stř 18:00-18:45
Stančíková Natálie K1 stř-pá 18:45 - 19:30
Sternadel Jan P2 út-čt 15:00 - 16:00
Sternadlová Julie K6 út-čt 15:00-15:45
Stošková Adéla P1 po, st, pá 15:00 - 16:00
Stošková Marie P1 po, st, pá 15:00 - 16:00
Sydor Šimon ZPC3 po-stř 15:45-16:30
Szostok Adam K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Šelongová Nikol K2 po-čt 18:45 - 19:30
Šemberová Natálie K5 po-stř 15:00-15:45
Šimčíková Jana ZPB3 út-čt 17:15-18:00
Škuta Boris ZPB7 po-čt 18:00-18:45
Škuta Richard ZPA1 po 16:30-17:15  
Šmídl Jáchym Z3 po, st, pá  
Šostoková Ema ZPA2 st 16:30-17:15  
Štafa Patrik ZPC4 st 17:30-18:15 pá 17:15-18:00
Štěpánová Julie ZPB4 st 16:45-17:30 pá 16:30-17:15
Štěpánová Nela ZPC4 st 17:30-18:15 pá 17:15-18:00
Tartaini Alfred ZPB5 st-pá 16:00-16:45
Tartaini Teodor P1 po, st, pá 15:00 - 16:00
Tauš Jakub ZPB3 út-čt 17:15-18:00
Tejbus Oliver ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:30-18:15
Tkadlec Petr K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Tkadlecová Sára K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Tomášová  Veronika Z3 po, st, pá  
Tošenovský  Dominik ZPA2 st 16:30-17:15  
Trachová Julie Z2 po-pá po-pá
Trucla Petr K2 po-čt 18:45 - 19:30
Turáková Magdaléna ZPB5 st-pá 16:00-16:45
Tutková Rozárie ZPA1 po 16:30-17:15  
Tvardík Matěj ZPA3 pá 16:45-17:30  
Válek Arteme ZPB4 st 16:45-17:30 pá 16:30-17:15
Vaňharová Vanesa ZPB6 út-čt 18:00-18:45
Vantuch Matěj ZPB5 st-pá 16:00-16:45
Vantuchová Lucie ZPB5 st-pá 16:00-16:45
Vavříčková Eliška ZPC3 po-stř 15:45-16:30
Vejo Martin ZPB1 po-stř 17:15-18:00
Vejo Rafael ZPA2 st 16:30-17:15  
Veselá Zuzana ZPB7 po-čt 18:00-18:45
Viater Matyáš ZPB7 po-čt 18:00-18:45
Videnka Antonín K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Vicherek Jakub K1 stř-pá 18:45 - 19:30
Vítek Matyáš ZPC2 út-čt 15:45-16:30
Vondrák Lukáš ZPC3 po-stř 15:45-16:30
Vondrák Tomáš K5 po-stř 15:00-15:45
Vychodilová Tereza K6 út-čt 15:00-15:45
Willert Martin K6 út-čt 15:00-15:45
Wolfová Natálie ZPC1 po-stř 18:00-18:45
Wolková Kateřina K5 po-stř 15:00-15:45
Woznicová Marie ZPC1 po-stř 18:00-18:45
Zapletal Petr ZPB6 út-čt 18:00-18:45
Zerzavá Marie K6 út-čt 15:00-15:45
 
Náhradníci  
Blejchař Michal
Klosková Karolína
Král Daniel
Mižďochová Stela
Oršulík Alex
Popovič Lukáš
Schneiderová Adéla
Siostrzonek Jonáš Jan
Siostrzonek Tadeáš Jakub
Stecová Claudie
Szymaniec Libor
Tomáš Jiří

 

Časy tréninků jednotlivých skupin 2019/2020

 

K1 stř-pá 18:45 - 19:30   ZPB1 po-stř 17:15-18:00
K2 po-čt 18:45 - 19:30   ZPB2 út-čt 16:30-17:15
K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45   ZPB3 út-čt 17:15-18:00
K4 út-čt 18:45-19:30   ZPB4 st-pá 16:45-17:30
K5 po-stř 15:00-15:45   ZPB5 st-pá 16:00-16:45
K6 út-čt 15:00-15:45   ZPB6 út-čt 18:00-18:45
P1 po, st, pá 15:00 - 16:00   ZPB7 po-čt 18:00-18:45
P2 út-čt 15:00 - 16:00   ZPC1 po-stř 18:00-18:45
ZPA1 po 16:30-17:15     ZPC2 út-čt 15:45-16:30
ZPA2 st 16:30-17:15     ZPC3 po-stř 15:45-16:30
ZPA3 pá 16:30-17:15     ZPC4 st 17:30-18:15 pá 17:15-18:00
        ZPC5 út 18:00-18:45 pá 17:30-18:15

 

Vyhledávání

Kontakt

Plavecký klub Bohumín Přihlášky do klubu
www.pkbohumin.cz
+420 604 920 452

VÝLUKY V PLAVÁNÍ V 1. POLOLETÍ 2019/2020

 

23. září - zahájení tréninků

2. října - Plavecká soutěž měst

28.-30. října - Podzimní prázdniny

23. prosince - 3. ledna - Vánoční prázdniny

31. ledna - pololetní prázdniny, 

31. ledna - Konec 1. pololetí

INFORMACE K PLATBĚ

číslo účtu: 2701305164 / 2010 

variabilní symbol - generován automaticky, obdržíte v emailu

do zprávy pro příjemce uveďte - Jméno dítěte

Platby za 1. pol 2019/2020

Skupiny ZPA 1300,- Kč / pololetí

Skupiny ZPB, ZPC, K 2000,- Kč / pololetí

V případě sourozenců je částka za druhého a případně každého dalšího sourozence  1500,- Kč / pololetí 

Pokud byste chtěli podpořit náš plavecký klub sponzorským darem, případně byste nám pomohli najít sponzora, nabízíme půlroční osvobození (v případě vyšší částky i delší) od členských příspěvků pro Vaše dítě.

 

INFORMACE K PLATBĚ ZA PRVNÍ POLOLETÍ BUDOU ROZESLÁNY NA MEILY UVEDENÉ V PŘIHLÁŠCE DO KONCE ZÁŘÍ.