Závody "nezávodníků" a konec letošní plavecké sezóny

10.06.2019 14:09
LETNÍ DVOJBOJ - ZÁVODY KARVINÁ

VŠICHNI, KTEŘÍ SE PŘIHLÁSILI NA ZÍTŘEJŠÍ ZÁVODY EMAILEM (ZAVODYKARVINA@SEZNAM.CZ A TI KTERÝM JSME ODPOVÍDALI NA SMS, PŘÍPADNĚ NA JINDE DORUČENÝ EMAIL), BYLI PŘIHLÁŠENI. ZÁVODY PROBĚHNOU V KARVINÉ HRANICÍCH, BAZÉN NAPROTI KAUFLANDU. Z DŮVODU NEZÁJMU VĚTŠINY Z PŘIHLÁŠENÝCH O DOPRAVU AUTOBUSEM, JSME TEN MUSELI ZRUŠIT.

 

V pondělí 17. června proběhne v Karviné závod pro všechny zájemce z řad primárně nezávodních plavců (tzn. ze skupin: ZPB, ZPC, P a K), kteří chtějí okusit atmosféru opravdových závodů. Navazujeme tím na meziklubové závody, které jsme spolu s Kosatkami Karviná realizovali před vánocemi. 

Datum: pondělí 17. 6. 2019

Doprava: autobusem od bazénu odjezd v 15:15, nebo vlastní

Sraz: 15:10 u bazénu v Bohumíně (pro jedoucí autobusem),  nebo v 15:45 v Karviné (doprava vlastní)

Závody: 16:00 – 18:00, disciplíny 50 znak, 50 prsa a 50 kraul

S sebou: plavky, ručník, brýle, čepku, tričko, cukle na bazén, pití, vše potřebnéJ

Prosím o potvrzení účasti do soboty 15.6. na email: zavodykarvina@seznam.cz, plus info zda zvolíte dopravu busem nebo vlastní (rodiče mohou jet společně busem). DOPRAVA AUTOBUSEM SE Z DŮVODU NEZÁJMU NAKONEC NEKONÁ, VŠICHNI PO VLASTNÍ OSE.

 
ČERVNOVÉ KLUBOVÉ ZÁVODY

V pátek 21. června pořádáme pro všechny zájemce (opět ze skupin ZPB, ZPC, P a K) ještě i klubové plavecké závody. Účastnit se podobně jako v Karviné mohou všichni naši plavci, kteří rádi soutěží. 

Termín: pátek 21. 6. 2019

Místo: Aquacentrum Bohumín

Sraz: 15:30, závody od 16:00

Předpokládaný konec 18:00

Přihlášení: na místě

Srdečně zveme všechny plavce!!!

Rodiče vítání, vstup na bazén ve sportovním převlečení (tričko, šortky)

 

 

Pátečními závody se zároveň rozloučíme s letošní plaveckou sezónou. Tréninky všech skupin budou v pátek 21. června z důvodu závodů zrušeny. Všechny děti jsou zvány místo nich na závody. 

Přihlášky na nadcházející sezónu bude možno potvrzovat na www.pkbohumin.cz v průběhu příštího týdne. O termínu a způsobu přihlašování Vás ještě budeme informovat emailem.

Vyhledávání

Kontakt

Plavecký klub Bohumín Přihlášky do klubu
www.pkbohumin.cz
+420 604 920 452