VÁNOČNÍ DVOJBOJ PRO NEJMENŠÍ

10.12.2018 13:13

Přesně týden před vánoci, v pondělí 17. prosince, proběhl v Karviné první ročník Vánočního dvojboje pro nejmladší plavce Plaveckého klubu Bohumín a Kosatek Karviná. V bouřlivé atmosféře, kterou pro více než stovku účastníků ve věku pěti až dvanácti let, vytvořili rodinní příslušníci, si značná část dětí zakusila poprvé v životě opravdové závody.

Z více než čtyřicítky závodníků našeho klubu se mezi oceněné v jednotlivých disciplínách a kategoriích, případně celkově v dbojboji, prosadili: Pavlík Kalvar, Kryštůfek Ogon, Ríša Menšík a Eliška Kovářová v kategorii do 6 let. Vojta Novák, Martin Vejo, Gabka Fišerová a Aničky Kovářová a Aradská mezi sedmiletými. Osmiletí Julča Trachová, Terezka Czerná, Barča Jakubková, Klárka Kaletová, Nikolka Hudáková, Matyáš Menšík a Honzík Sternadel. Devítiletí Vojta Aradský, Domča Kuder, Vojta Lušňák a Eliška Figurová. Desetiletý Luboš Rutar a v kategorii do dvanácti let Vojta Kubík, Robin Kožusznik, Honza Niemczyk, Pavel Rokoš a Natka Šemberová.

Všem zúčastněným gratulujeme ke krásným a místy i velice hodnotným výkonům a věříme, že u plavání nadále zůstanou. V budoucnu budou třeba někteří z nich sbírat medaile i z mistrovských závodů, jako se to daří jejich nepatrně starším vrstevníkům ze závodních skupin.

CELKOVÉ VÝSLEDKY

Vyhledávání

Kontakt

Plavecký klub Bohumín Přihlášky do klubu
www.pkbohumin.cz
+420 604 920 452