NÁVRAT K PLAVÁNÍ A VRACENÍ PLATEB

19.05.2020 11:13

NÁVRAT K PLAVÁNÍ

S ohledem na kroky vlády a uvolňování restriktivních opatření, se počínaje pondělím 25. května vracíme k tréninkům všech plaveckých skupin dle stále platného rozvrhu. Z důvodu dlouhé výluky bude oproti původnímu plánu prodloužena plavecká sezóna až do pátku 26. června.

Konkrétní hygienická pravidla, která budeme dodržovat, se budou řídit aktuálně platnými nařízeními vlády a vedení aquacentra.

 

VRACENÍ PLATEB ZA ZRUŠENÉ TRÉNINKY

Plavecký klub Bohumín bude vracet část plateb za plavecké tréninky, nerealizované z důvodu vyhlášených opatření vlády proti šíření nemoci covid 19. Proporcionálně se bude jednat o přibližně dvě pětiny zaplacené částky za pololetí. Tzn. skupinám ZPB, ZPC a K bude vráceno 800,- Kč, skupinám ZPA 500,- Kč, skupinám P 900,- Kč a členům, kteří čerpali sourozeneckou slevu, bude navráceno 600,- Kč. Z administrativních důvodů budeme zasílat peníze na účet oproti vyplněné žádance. Vyplněnou a podepsanou žádanku bude možno odevzdat buď fyzicky na bazéně trenérům, nebo zasláním scanu na email plavanibohumin@seznam.cz. Vyplněné žádosti je nutné odevzdat nejpozději v pátek 19. června. 


ŽÁDOST XLS

ŽÁDOST PDF

 

Za PK Bohumín s pozdravem Adrian Kuder

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Plavecký klub Bohumín Přihlášky do klubu
www.pkbohumin.cz
+420 604 920 452