Limity Linz

14.12.2015 07:30

Onlline výsledky

 

 

LINZ INFORMACE:

Odjezd: pátek 22.1.2016 10:30, sraz 10:20

Povinně s sebou: pojištění; občanku, nebo pas (bude kontrolováno před odjezdem)

S Sebou: kapesné v EUR i v CZK na zvážení, věci na bazén, věci na hotel, bandasku s pitím, klubové trička a teplákovky, rozmanitá strava na cestu pro trenéry(domluvte se, ať nemají zase všichni jen jeden typ řízku ;)

Omluvenky: vypíší rodiče, klub nebude vydávat

Jídlo: zajištěna snídaně, oběd, a večeře v sobotu a snídaně a oběd v neděli, páteční večeře buď domácí strava, nebo návštěva restaurace, 

 

 

Konečná nominace

Kritéria, obdobně jako v loňském roce, byla následující: počet splněných limitů a součet procentuálních výkonů u splněných limitů. Bonusem byl příslib účasti alespoň jednomu plavci z každé závodní skupiny, díky čemuž se Kuba Křístek posunul z jedenácté příčky ihned za 8 nejlepších. 10. místo, které bylo původně rezervované pro případ, že by osmičku nominovaných tvořili pouze plavci jedné závodní skupiny, obsadí devátý plavec žebříčku. Přihlášen na závody je pro případ neúčasti někoho z nominovaných i jeden náhradník.

1. Anežka Malcharová

2. Kuba Gryc

3. Marcel Grüner

4. Karel Babicz

5. Ondra Kyjonka

6. Vítek Klich

7. Alex Míčová

8. Šimon Vícha

9. Kuba Křístek

10. Matěj Gryc

Náhradník: Tonda Prášek

Po Silvestrovské ceně Vsetína se nám přeházela nominace. V letošním roce byla nominace extrémně vyrovnaná a napínavá, když splněných limitů výrazně přibylo. Hned trojice našich závodníků a závodnic splnila všechny čtyři limity, další čtyři reprezentanti splnili tři limity, následuje trojice plavců se dvěma limity a nakonec pět bojovníků překonalo alespoň jeden limit. V přiložené tabulce naleznete aktuální pořadí. 

NOMINAČNÍ ŽEBŘÍČEK

 

Vyhledávání

Kontakt

Plavecký klub Bohumín Přihlášky do klubu
www.pkbohumin.cz
+420 604 920 452