Náš tým

Adrian Kuder

Adrian Kuder

Prezident PK Bohumín - trenér

Skupina - Z1, Z2, P2

Absolvent Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci

Trenérská licence: 2

Několikanásobný mládežnický mistr republiky v plavání, bývalý juniorský rekordman, bývalý juniorský reprezentant.

E-mail: plavanibohumin@seznam.cz

 

Petr Šlachta

Petr Šlachta

Trenér

Skupiny - Z1, Z2, P1

Absolvent Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci

Trenérská licence: 2

Nenahraditelný a všemi oblíbený trenér, který je pro spoustu plavců a také trenérských kolegů vzorem. PK Bohumín si bez něj nedokážeme představit.

E-mail: plavanibohumin@seznam.cz

Veronika Kleinová

Veronika Kleinová

Trenérka

Skupiny - K6, ZPC2

Trenérská licence: 3

Nezastupitelná trenérka již od nepaměti, jakkoliv stále tak mladá.

E-mail: plavanibohumin@seznam.cz

Kateřina Skudříková

Kateřina Skudříková

Trenérka

Skupiny: Z1, Z2, Z3, ZPB1, ZPB4, ZPB7, ZPC4

Trenérská licence: 3

Kača je jednou z mála těch, kteří v PK Bohumín figurují od úplného začátku v roce 2005. Z talentované plavkyně se po ukončení aktivní  kariéry přesunula na pozici trenérky, kde má na starosti plavce všech úrovní a věkových kategorií, od těch nejmladších až po nejzkušenější  závodníky. Je velice oblíbená a jako "stálice" klubu představuje jeden z nejdůležitějších článků našeho trenérského týmu.

Vítek Klich

Vítek Klich

Trenér

Trenérská licence: 3

Odchovanec PK Bohumín, výborný plavec, účastník žákovských MČR, snaživý a dětmi velmi oblíbený trenér.

 

Aktivní kariéra: 19. místo 200 M na Zimním MČR 2013 (čtrnáctiletí)

Eliška Bolcarovičová

Eliška Bolcarovičová

Trenérka

Skupiny: ZPA2, ZPA3, ZPB1, ZPC5, K1, K3, Z3

Trenérská licence: 3

Bývalá plavkyně a dnes už trenérka oblíbená především mezi mladšími dětmi se letos opět vrací, aby posílila náš tým.

 

Petra Kadlecová

Petra Kadlecová

Trenérka

Skupiny: ZPC5, K3

Trenérská licence: 3

Petra si prošla klasickou cestou z aktivní plavkyně, přes asistentku až postupně na post trenérky, čímž napodobila svého zkušenějšího bratra Tomáše.

Matěj Gryc

Matěj Gryc

Trenér 

Skupiny: ZPC1, K1, K2

Trenérská licence: 3

Z úspěšného znakaře a mnohonásobného medailisty krajských přeborů se stal oblíbený trenér se spoustou zkušeností, které nyní předává dál.

 

Vojtěch Čepelák

Vojtěch Čepelák

Trenér

Skupiny: P1, ZPB4, ZPB5

Trenéská licence: 3

Poté, co ukončil svou plaveckou kariéru, se Vojta po několika letech vrátil, aby posílil tým trenérů PK Bohumín.

Karolína Pifková

Karolína Pifková

Trenérka

Skupiny: ZPB2, ZPB3

Odchovankyně PK Bohumín, která letos po několikaletém působení na pozici asistentky trenéra povýšila na plnohodnotnou trenérku.

Markéta Krčmářová

Markéta Krčmářová

Trenérka

Skupiny: ZPA1, ZPC3, K5

Odchovankyně PK Bohumín, která se nyní specializuje především na nejmladší plavce.

Matěj Kolarczyk

Trenér

Skupiny: ZPB6, K4

Bohumínský odchovanec a dlouholetý závodník, další z těch, kteří i po ukončení vlastní kariéry zůstávají našemu PK Bohumín věrní.

Marek Dobrocký

Marek Dobrocký

Trenér

Skupiny: ZPB7, ZPC4, K2

Další z bohumínských odchovanců, který po zkušenostech v roli asistenta trenéra letos povýšil na trenérskou pozici.

Jana Czerná

Jana Czerná

Trenérka

suchá příprava

Trenéská licence: Funkční trenér se zdravotním zaměřením

V posledních letech přibyla závodníkům ke každodenním plaveckým tréninkům také tvz. "suchá příprava". Její zavedení se setkalo s velkým úspěchem, a to především díky dvěma skvělým trenérům, kteří si ke své původní roli nadšeně fandících rodičů přibrali také funkci trenérskou, a tím významně obohatili náš tým.

Vlastimil Czerný

Vlastimil Czerný

Trenér

suchá příprava

Trenéská licence: Funkční trenér se zdravotním zaměřením

V posledních letech přibyla závodníkům ke každodenním plaveckým tréninkům také tvz. "suchá příprava". Její zavedení se setkalo s velkým úspěchem, a to především díky dvěma skvělým trenérům, kteří si ke své původní roli nadšeně fandících rodičů přibrali také funkci trenérskou, a tím významně obohatili náš tým.

Anežka Malcharová

Anežka Malcharová

Asistentka trenéra

Skupiny: ZPA2, Z3

Jedna z nejúspěšnějších plavkyň historie klubu letos nově nastupuje na pozici asistentky trenéra, aby své bohaté zkušenosti předávala dál.

 

Osobní rekordy: Odkaz na stránky

Členka české plavecké reprezentace v kategorii mladších juniorů. Čtyřnásobná mistryně České republiky 100 a 200 P na ZMČR 2014 (dvanáctiletí), 100 P LMČR 2015, 200 P LMČR 2016, 5x bronzová - 200 P ZMČR 2015, 200 P LMČR 2015, 100 P LMČR 2016, 100 P ZMČR 2016, 200 P ZMČR 2016. Vítězka LOH DM 2015 100 P, dvojnásobná medailistka (2. 200 P, 3. 100 P) ze Zimního Poháru ČR jedenáctiletého žactva (2013).

Jakub Gryc

Jakub Gryc

Asistent trenéra

Skupiny: ZPA1, ZPB7

Jeden z nejúspěšnějších plavců historie klubu, nyní nově na pozici asistenta trenéra, kde může uplatnit bohaté zkušenosti ze své vlastní kariéry a předávat je mladším plavcům.

 

Osobní rekordy: Odkaz na stránky

Největší úspěchy: Trojnásobný mistr České republiky na 100 OPZ, 100 Z a 400 VZ; 1x2. 200VZ 4x 3. místo na 1500 VZ, 200 OPZ, 100 OPZ, 100 Z na MČR 2014 (dvanáctiletí), mnohonásobný vítěz Poháru České republiky. Stříbrný medailista z LOH DM 2015 štafeta 4x 50 PZ

Odkaz na statistiky ČSPS:  200 m VZ  100 m OPZ  50 m M  100 m Z

Odkaz na rekordy závodů v Saint Dizier:  Rekordy  TOP 5 NEJ výkonů 

Odkaz na výsledky v rakouském Linz:  Výsledky 

Adéla Morská

Adéla Morská

Asistentka trenéra

Skupiny: ZPB6, ZPB7

Naše bývalá plavkyně nyní sbírá zkušenosti na pozici asistentky trenéra.

Andrea Czerná

Andrea Czerná

Z1 - roč. 2007

Největší úspěchy:
Dvojnásobná mistryně republiky, vítězka LOH DM 2019, několikanásobná medailistka z Mistrovství ČR a vítězka Pohárů ČR.
sezóna 2016/2017
Letní Pohár ČR desetiletých 2017 - 3x 3. místo 100 VZ, 200 VZ, 400 VZ, 1. místo 4x 50 PZ mix a 2. místo 4x 50 VZ mix
sezóna 2017/2018:
Zimní Pohár ČR desetiletých 2017 - 1. místo 50 VZ a 3. místo 400 VZ
Letní Pohár ČR jedenáctiletých 2018 - 2x 1. místo 50 M a 400 VZ, 4x 2. místo 50 VZ, 800 VZ, 100 VZ a 200 VZ
sezóna 2018/2019:
Zimní Pohár ČR jedenáctiletých 2018 - 5x 1. místo 50, 200, 400, 800 VZ a 50 M, 2. místo 100 VZ
Letní MČR dvanáctiletých 2019 - 1. místo 400 OPZ, 5x 3. místo 200 VZ, 800 VZ, 50 VZ, 400 VZ, 100 VZ, 2x 2. místo ve štafetě
Letní olympiáda dětí a mládeže 2019 - 1. místo 400 VZ, 2x 3. místo 100 VZ, 200 VZ
sezóna 2019/2020:
Zimní MČR dvanáctiletých 2019 - 1. místo 800 VZ, 3x 2. místo 100 VZ, 200 VZ, 400 OPZ, 2x 3. místo 50 VZ a 400 VZ

Richard Drobík

Richard Drobík

Z1 - roč. 2007

Největší úspěchy:
sezóna 2016/2017:
Letní Pohár ČR desetiletých 2017 - 6. místo 50 P
sezóna 2017/2018:
Zimní pohár ČR desetiletých 2017 - 9. místo 100 P a 10. místo 50 P

Julie Kalvarová

Julie Kalvarová

Z1 - roč. 2008

Největší úspěchy:
Zlatá a bronzová medailistka z Poháru ČR.
sezóna 2017/2018:
Letní Pohár ČR desetiletých 2018 - 2x5. místo 100 OPZ a 50 M, 2x6. místo 100 VZ a 50 Z, 7. místo 100 Z a 9. místo 50 VZ
sezóna 2018/2019:
Zimní Pohár ČR desetiletých 2018 - 1. místo 100 Z a 3. místo 100 OPZ
Letní Pohár ČR jedenáctiletých 2019 - 2x 5. místo 100 Z a 200 VZ, 7. místo 100 M, 2x 8. místo 100 VZ a 50 M, 10. místo 200 OPZ

Anna Kohanová

Anna Kohanová

Z1 - roč. 2007

Největší úspěchy:
Několikanásobná medailistka z mistrovství ČR a Pohárů ČR.
sezóna 2016/2017:
Letní Pohár ČR desetiletých 2017 - 1. místo 100 P, 3. místo 200 PZ, 1. místo štafeta 4x 50 PZ mix, 2. místo 4x 50 VZ mix
sezóna 2017/2018:
Zimní Pohár ČR desetiletých 2017 - 2. místo 200 OPZ, 3. místo 100 P a 2x4. místo 100 OPZ a 50 P
Letní Pohár ČR jedenáctiletých 2018 - 3x 1. místo 200 P, 100 0PZ a 100 P, 3x 2. místo 100 Z, 200 Z, 200 OPZ
sezóna 2018/2019:
Zimní Pohár ČR jedenáctiletých 2018 -2x 2. místo 100 P a 100 OPZ a 3. místo 200 P
Letní MČR dvanáctiletých 2019 - 2x 2. místo ve štafetě, 4. místo 100 Z, 5. místo 100 PZ, 6. místo 100 P, 2x 8. místo 200 OPZ, 200 P, 9. místo 200 Z
Letní olympiáda dětí a mládeže 2019 - opakovaně v TOP TEN
sezóna 2019/2020:
Zimní MČR dvanáctiletých 2019 - 4. místo 100 Z, 8. místo 200 Z, 9. místo 100 OPZ

Michal Matoušek

Michal Matoušek

Z1 - roč. 2007

Největší úspěchy:
Několikanásobný medailista z Mistrovství ČR a Pohárů ČR.
sezóna 2017/2018:
Letní Pohár ČR jedenáctiletých 2018 - 3. místo 100 M, 5. místo 50 M a 6. místo 100 OPZ
sezóna 2018/2019:
Zimní Pohár ČR jedenáctiletých 2018 - 3.  místo 50 M a  4. místo 100 M
Letní MČR dvanáctiletých 2019 - 2x 2. místo ve štafetě, 14. místo 200 M, 16. místo 50 VZ
 

Klára Nováková

Klára Nováková

Z1 - roč. 2005

Největší úspěchy:
sezóna 2017/2018:
Letní MČR třináctiletých 2018 - 10. místo 100 Z
mnohonásobná medailistka krajských přeborů na 100 a 200 Z
sezóna 2018/2019:
Letní MČR čtrnáctiletých 2019 - 8. místo 100 Z, 13. místo 200 Z
sezóna 2019/2020:
Zimní MČR čtrnáctiletých 2019 - 8. místo 200 Z, 12. místo 100 Z

Vojtěch Aradský

Z2 - roč. 2009

Největší úspěchy:
sezóna 2018/2019:
Letní KP 2019 - 3. místo 50 VZ, 4.místo 50 M, 5. místo 100 OPZ
sezóna 2019/2020:
Zimní KP 2019 - 2x 1. místo 200 Z a 50Z, 2. místo 100 VZ, 3. místo 100 OPZ
Zimní Pohár ČR desetiletých 2019 - 9. místo 50 M, 12. místo 50 Z

Eliška Figurová

Eliška Figurová

Z2 - roč. 2009

Největší úspěchy:
sezóna 2018/2019:
Letní KP 2019 - 6. místo 50 VZ, 7. místo 100 VZ
sezóna 2019/2020:
Zimní KP 2019 - 3. místo 100 OPZ, 2x 5. místo 50 P a 50 Z
Zimní Pohár ČR desetiletých 2019 - 18. místo 100 VZ, 19. místo 50 Z

Klára Macurová

Klára Macurová

Z2 - roč. 2008

Největší úspěchy:

sezóna 2018/2019:

KP 2018 - 2x3. místo 50 P a 100 P, 5. místo 50 VZ

Letní KP 2019 - 3x 4. místo 200 P, 100 P, 50 M

sezóna 2019/2020:

Zimní KP 2019 - 2x 4. místo 100 VZ a 50 M, 5. místo 50 VZ

Zimní Pohár ČR jedenáctiletých - 10. místo 50 M, 16. místo 50 VZ

Matyáš Menšík

Matyáš Menšík

Z2 - roč. 2010

Největší úspěchy:
sezóna 2018/2019:
Letní KP 2019 - 2x 2. místo 100 OPZ a 50 M
sezóna 2019/2020:
Zimní KP 2019 - 2x 2. místo 100 OPZ a 100 P, 4. místo 200 Z, 6. místo 50 Z

David Pálka

David Pálka

Z2 - roč. 2008

Největší úspěchy:

sezóna 2017/2018:

Letní Pohár ČR desetiletých 2018 - 12. místo 50 VZ

sezóna 2018/2019:

Zimní Pohár ČR desetiletých 2018 - 9. místo 200 OPZ

sezóna 2019/2020:

Zimní Pohár ČR jedenáctiletých 2019 - 10. místo 200 Z

Michael Pecl

Michael Pecl

Z2 - roč. 2007

Největší úspěchy:
sezóna 2017/2018:
Letní Pohár ČR jedenáctiletých 2018 - 10. místo 100 P
KP 2017 - 7. místo 100 P
sezóna 2018/2019:
KP 2018 - 7. místo 50 M a 8. místo 100 P
Letní KP 2019 - 2x 7. místo 100 P a 100 M, 9. místo 200 P

Markéta Rusková

Z2 - roč. 2008

Adéla Slaninová

Adéla Slaninová

Z2 - roč. 2008

Největší úspěchy:

sezóna 2018/2019:

KP 2018 - 5. místo 50 M, 6. místo 50 Z, 7. místo 100 OPZ, 8. místo 100 Z

Lentí KP 2019 - 3. místo 100 M, 7. místo 50 M, 9. místo 100 VZ

sezóna 2019/2020:

Zimní KP 2019 - 4. místo 100 M, 2x 5. místo 50 M a 200 OPZ

Zimní Pohár ČR jedenáctiletých 2019 - 17. místo 100 M

Julie Trachová

Julie Trachová

Z2 - roč. 2010

Největší úspěchy:
sezóna 2018/2019:
Letní KP 2019 - 2x 1. místo 100 P, 100 OPZ, 2. místo 50 VZ, 6. místo 50 Z
sezóna 2019/2020:
Zimní KP 2019 - 3x 1. místo 100 VZ, 100 OPZ a 50 Z, 2. místo 50 P

Lukáš Orlík

Lukáš Orlík

Z3 - roč. 2004

Největší úsěchy:
sezóna 2017/2018:
KP 2017 a 2018 - 5. místo 100 P na
letní KP 2018 - 7. místo 100 0PZ a 10. místo 200 Z

Kamil Rutar

Kamil Rutar

Z3 - roč. 2005

Největší úspěchy:
sezóna 2017/2018:
letní KP 2018 - 8. místo 200 P, 8. místo 100 0PZ a 9. místo 100 Z

Jáchym Šmídl

Jáchym Šmídl

Z3 - roč. 2008

Největší úspěchy:
sezóna 2018/2019:
KP 2018 - 8. místo 100 P a 10. místo 50 Z

Veronika Tomášová

Veronika Tomášová

Z3 - roč. 2008

Největší úspěchy:

sezóna 2018/2019:

KP 2018 - 12. místo 50 P a 15. místo 50 Z

Karel Babicz

Karel Babicz

V září 2019 přestup do Ostravy

 - roč. 2004

Největší úspěchy:
sezóna 2015/2016:
Zimního Pohár ČR jedenáctiletých 2015 - 5. místo na 100 M
sezóna 2016/2017:
Zimní MČR dvanáctiletých 2016 - 5. místo 200 M

LODM 2017 - 9. místo a 2x 10 na 400 VZ, 200 M a 200 Z

 
 + další umístění do 10. místa na žákovských MČR
 

Samuel Hübscher

Samuel Hübscher

V srpnu 2019 přestup do Ostravy

 - roč. 2007

Největší úspěchy:
Několikanásobný mistr republiky, vítěz LOH DM 2019, vítěz Pohárů ČR.
sezóna 2016/2017:
Letní Pohár ČR desetiletých 2017 - 1. místo 50 Z,3x 2. místo 100 Z, 50 VZ, 100 PZ, 1. místo štafeta 4x 50 PZ mix, 2. místo  4x 50 VZ mix
sezóna 2017/2018:
Zimní Pohár ČR desetiletých 2017 - 1. místo 100 Z a 5x2. místo 50 VZ, 100 OPZ, 100 VZ, 50 Z, 200 OPZ
Letní Pohár ČR jedenáctiletých 2018 - 6x 1. místo 100 Z, 50 VZ, 100 OPZ, 200 OPZ, 100 VZ, 200 Z
sezóna 2018/2019:
Zimní Pohár ČR jedenáctiletých 2018 - 6x 1. místo 100 a 200 Z, 100 a 200 OPZ, 50 a 100 VZ
Letní MČR dvanáctiletých 2019 - 5x 1. místo 100 OPZ, 200 OPZ, 100 Z, 200 Z, 100 VZ, 3. místo 100 P, 2x 2. místo ve štafetě
Letní olympiáda dětí a mládeže 2019 - 3x 1. místo 100 Z, 200 Z, 200 OPZ, 2x 2. místo 100 P a 200 P
 

Marcel Grüner

Marcel Grüner

V září 2018 přestup do Ostravy

- roč. 2005

Největší úspěchy:
sezóna 2015/2016:
Zimní Pohár ČR desetiletíých 2015 - 3. místo 50 M
Letní Pohár ČR jedenáctiletých 2016 - 2x 2. místo 50 a 100 M
sezóna 2016/2017:
Zimní Pohár ČR jedenáctiletých 2016 - 3. místo 100 PZ
Letní MČR dvanáctiletých 2017 - 11. místo 100 Z
sezóna 2017/2018:
Zimní MČR dvanáctiletých 2017 - 12. místo 200 Z
Letní MČR třináctiletých 2018 - 7. místo 100 Z

Marie Kočařová (Kasanová)

Marie Kočařová (Kasanová)

Trenérka

 
Trenérská licence: 3
 
Odchovankyně PK Bohumín, jak plavecká, tak trenérská. Skvělá nejen s nejmenšími dětmi. Momentálně na mateřské dovolené.

Tereza Kalichová

Tereza Kalichová

Trenérka:

Slíbila se vrátit, tak čekáme :)

Trenérská licence: 3

V nedávné minulosti nejlepší bohumínská plavkyně, pak oblíbená trenérka, teď dočasně uvolněná, aby se brzy vrátila.

 

Osobni rekordy: Odkaz na stránky

Zuzana Krpcová

Zuzana Krpcová

Hodně štěstí v Olomouci!

Trenérka

 

 Trenérská licence: 3

 

Vítězka Mezinárodního poháru v triatlonu 2014 (dorostenky), účastnice Letních olympijských her dětí a mládeže 2015 (triatlon).

Zuzka se vyprofilovala jako skvělá trenérka, ale neuspokojující situace v českém zdravotnictví znamená, že je naší povinností uvolnit ji, aby se jako lékařka pokusila učinit svět lepším místem. Již brzy. 

 

V klubu zůstává i nadále činná. Vedle občasné trenérské výpomoci a pravidelné účasti na vánočních večírcích, se podílí na organizaci příměstských táborů.

Ondřej Kyjonka

Ondřej Kyjonka

Hodně štěstí v Anglii!

Trenér

Trenérská licence: 3

Odchovanec PK Bohumín, skvělý plavec, cyklista, běžec a trenér. Vedle malých plavců předával bohaté závodní zkušenosti i mladším závodníkům. Po maturitě si slplnil svůj sen a odjel studovat do Anglie, kde nyní pokračuje také jeho výborná sportovní kariéra. Své zahraniční zkušenosti tak někdy v budoucnu možná bude moci předat také našim plavcům.

Aktivní kariéra: Dvojnásobný účastník LOH DM 2013 (plavání) a 2015 (triatlon)

Účastník ZMČR 2013

Kamila Hanuliaková

Trenérka

Trenérská licence: 3

Dlouholetá členka PK Bohumín, která se postupně přes asistentku vypracovala až mezi trenéry. No a od trenérů se posléze přesunula mezi maminky :)))

Hana Krpcová

Hana Krpcová

Trenérka

 

Trenérská licence: 3

Od té doby, co se v roce 2014 rozloučila s aktivní závodní kariérou, věnuje se trenéřině. Nezastupitelná průvodkyně vodním světem pro nejmenší i zkušenější plavce. Momentálně čerpá studijní volno, ale letní příměstské tábory budou opět v jejích rukou.

 

Šimon Vícha

Šimon Vícha

Trenér

 

Trenérská licence: 3

Osobni rekordy: Odkaz na stránky

Šimon přesedlal na pozici trenéra, pak přesedlal na VŠ, ale my věříme, že časem se mu podaří skloubit své trenérské a studijní povinnosti.

Vyhledávání

Kontakt

Plavecký klub Bohumín Přihlášky do klubu
www.pkbohumin.cz
+420 604 920 452