Ve zkratce

10.03.2012 00:00

Výsledky Polsko Těšín

Závody Cieszyn 27. února 2012 Závodní sobota v Cieszyně Poslední únorovou sobotu se...
01.03.2012 00:00

Aktualizace týmu

Tak jsme zas přidali několik našich plavců na tyto stránky, ti co se zde ještě nenašli, tak...
19.02.2012 00:00

Aktualizace klubových rekordů

Otevřít PDF

Blíží se

DATUM NÁZEV KDO
17.6. Karviná x Bohumín závody nezávodních skupin všichni
21.6. Klubové závody nezávodních skupin všichni
20.-23.6. LMČR dorostu a dospělých 04
24.-26.6. Olympiáda dětí a mládeže 07
     

 

Aktuality

17.06.2019 07:47

ČTYŘI REPREZENTANTI PK BOHUMÍN NA STUPNÍCH VÍTĚZŮ NA VÍKENDOVÝCH MČR - ČTRNÁCT MEDAILÍ, ŠEST MISTROVSKÝCH TITULŮ

O víkendu z 16. na 17. června přepsali v Novém Jičíně dvanáctiletí reprezentanti PK Bohumín klubovou historii. K dosavadním dvěma našim medailistům a mistrům republiky Anežce Malcharové a Kubovi Grycovi přibyli čtyři noví držitelé medaile z MČR: Andrejka Czerná, Anička Kohanová, Michal Matoušek a Samuel Hübscher. Tato čtveřice dosáhla společně na dvě stříbrné medaile ze smíšené štafety polohově i volným způsobem. Pro město a klub naší velikosti neuvěřitelný úspěch.

Navíc štafeta nebyla jedinou a ani tou nejúspěšnější dobyvatelkou medailí. Dalších 12 cenných kovů přidala dvojice Andrejka Czerná a Sam Hübscher v individuálních startech. Andrejka nejprve stanula pětkrát na bronzovém stupínku po všech kraulových disciplínách a především dominantním způsobem  získala vysněný titul na 400 metrů polohově. Sam se díky medailově opačné bilanci jednoho bronzu a pěti titulů mistra České republiky stal rázem historicky nejúspěšnějším plavcem naší historie.

Anička předvedla rovněž uctyhodný zápis v podobě šesti umístění v top ten. Škoda jen toho čtvrtého místa na znakové stovce... Michal Matoušek o sobě dal vědět velice solidním 14. místem na náročné dvoustovce motýl.

Při výčtu skvělých víkendových výsledků nám zbývá poslední jméno. Čtrnáctiletá Klára Nováková opět jednou přepisovala osobní zápisy na mistrovství ve Zlíně. Po sérii osobních rekordů posunula i své doposud nejlepší desáté místo ze šampionátu. Na osmém místě se zase o krůček přiblížila těm vůbec nejlepším znakařkám v republice.

10.06.2019 14:09

Závody "nezávodníků" a konec letošní plavecké sezóny

LETNÍ DVOJBOJ - ZÁVODY KARVINÁ

VŠICHNI, KTEŘÍ SE PŘIHLÁSILI NA ZÍTŘEJŠÍ ZÁVODY EMAILEM (ZAVODYKARVINA@SEZNAM.CZ A TI KTERÝM JSME ODPOVÍDALI NA SMS, PŘÍPADNĚ NA JINDE DORUČENÝ EMAIL), BYLI PŘIHLÁŠENI. ZÁVODY PROBĚHNOU V KARVINÉ HRANICÍCH, BAZÉN NAPROTI KAUFLANDU. Z DŮVODU NEZÁJMU VĚTŠINY Z PŘIHLÁŠENÝCH O DOPRAVU AUTOBUSEM, JSME TEN MUSELI ZRUŠIT.

 

V pondělí 17. června proběhne v Karviné závod pro všechny zájemce z řad primárně nezávodních plavců (tzn. ze skupin: ZPB, ZPC, P a K), kteří chtějí okusit atmosféru opravdových závodů. Navazujeme tím na meziklubové závody, které jsme spolu s Kosatkami Karviná realizovali před vánocemi. 

Datum: pondělí 17. 6. 2019

Doprava: autobusem od bazénu odjezd v 15:15, nebo vlastní

Sraz: 15:10 u bazénu v Bohumíně (pro jedoucí autobusem),  nebo v 15:45 v Karviné (doprava vlastní)

Závody: 16:00 – 18:00, disciplíny 50 znak, 50 prsa a 50 kraul

S sebou: plavky, ručník, brýle, čepku, tričko, cukle na bazén, pití, vše potřebnéJ

Prosím o potvrzení účasti do soboty 15.6. na email: zavodykarvina@seznam.cz, plus info zda zvolíte dopravu busem nebo vlastní (rodiče mohou jet společně busem). DOPRAVA AUTOBUSEM SE Z DŮVODU NEZÁJMU NAKONEC NEKONÁ, VŠICHNI PO VLASTNÍ OSE.

 
ČERVNOVÉ KLUBOVÉ ZÁVODY

V pátek 21. června pořádáme pro všechny zájemce (opět ze skupin ZPB, ZPC, P a K) ještě i klubové plavecké závody. Účastnit se podobně jako v Karviné mohou všichni naši plavci, kteří rádi soutěží. 

Termín: pátek 21. 6. 2019

Místo: Aquacentrum Bohumín

Sraz: 15:30, závody od 16:00

Předpokládaný konec 18:00

Přihlášení: na místě

Srdečně zveme všechny plavce!!!

Rodiče vítání, vstup na bazén ve sportovním převlečení (tričko, šortky)

 

 

Pátečními závody se zároveň rozloučíme s letošní plaveckou sezónou. Tréninky všech skupin budou v pátek 21. června z důvodu závodů zrušeny. Všechny děti jsou zvány místo nich na závody. 

Přihlášky na nadcházející sezónu bude možno potvrzovat na www.pkbohumin.cz v průběhu příštího týdne. O termínu a způsobu přihlašování Vás ještě budeme informovat emailem.

10.06.2019 14:01

VRCHOLY SEZÓNY SE KVAPEM BLÍŽÍ

Po proběhnuvších Letních pohárech České republiky deseti a jedenáctiletého žactva v Kopřivnici repsektive v Prostějově, se blíží Mistrovství republiky. Čtrnáctiletí žáci se představí ve Zlíne. Dvanáctiletá medailová želízka v Novém Jičíně. Obojií závody proběhnou v sobotu a neděli 15. a 16. června.

Dorost a dospělí se sjedou na své letní mistrovství od čtvrtka 20. června do Českých Budějovic.

Patrně nejprestižnější akce čeká posléze náš trojlístek Sam Hübscher, Anna Kohanová a Andrea Czerná, kteří budou od pondělí 24. června reprezentovat Moravskoslezský kraj v Liberci na Olympiádě dětí a mládeže.

17.05.2019 14:01

KRAJSKÉ PŘEBORY

KP mladší žáci 08-10, Vsetín

 

druhá nejvyšší žákovská soutěž a poslední nominační stupeň před vrcholnými Poháry České republiky. Nominovány jsou nejlepší plavci z MS kraje. Může se tak stát, že všichni námi přihlášení plavci nakonec nebudou na závody přijati.

 

Místo konání: Vsetín

Termín: sobota 25. května

Doprava: Vlastní

Sraz: sobota 7:40 bazén ve Vsetíně

S sebou: plavecké věci (plavky, brýle, ručník), klubové tričko (teplákovku), svačinu, 20 kč minci na zámek ke skříňce

Přijatí: V. Aradský, E. Figurová, K. Kaletová, K. Kalvarová, K. Macurová, M. Menšík, D. Pálka, M. Rusková, A. Slaninová, J. Šmídl, J. Trachová 

 

KP starší žáci 05-07, Karviná

Místo konání: Karviná

Termín: pátek 31.5. a sobota 1.6.

Doprava: Vlastní

Sraz: v Karviné - pátek 14:40, sobota 7:45

Nominovaní: A. Czerná, R. Drobík, S. Hübscher, A. Klosinská, A. Kohanová, J. Křistek, M. Matoušek, K. Nováková, M. Pecl, M. Pensimus, K. Rutar

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili tyto stránky.

Zde se budeme snažit veřejnosti přiblížit veškeré dění  PK Bohumín a podělit se o úspěchy našich plavců

Vyhledávání

Kontakt

Plavecký klub Bohumín Přihlášky do klubu
www.pkbohumin.cz
+420 604 920 452

Partneři a sponzoři

 

Město Bohumín

 

 

Ing. Petr Vícha