Ve zkratce

17.06.2019 07:41

Poslední letošní tréninky

Pátek 21. června zrušeny všechny tréninky úplně všech plaveckých skupin z důvodu pořádání klubových...
12.06.2019 13:28

Suchá příprava

Poslední suchá příprava proběhne ve středu 19. června v klasický čas na klasickém místě
02.06.2019 22:17

tréninky závodníci červen

změna časů tréninků, Z1 v pondělí 3.6. 16:00 - 17:40, úterý, čtvrtek, pátek nakonec zůstaneme do...

Blíží se

DATUM NÁZEV KDO
17.6. Karviná x Bohumín závody nezávodních skupin všichni
21.6. Klubové závody nezávodních skupin všichni
20.-23.6. LMČR dorostu a dospělých 04
24.-26.6. Olympiáda dětí a mládeže 07
     

 

Aktuality

09.03.2019 10:03

KMT Karviná 23. března

Karvinský motýlkářský trojboj

Termín: sobota 23.3.

Doprava: vlastní

Sraz: 8:45 bazén v Karviné

Nominovaní: Z1 a Z2 + M. Rusková, M. Pensimus

Přjatí: Z nominovaných nebyli pořadatelem přijati M. Rusková, A. Slaninová, V. Tomášová

27.01.2019 20:53

37. Int. Schwimm-Meeting - Wappenschale der Stadt Spittal

O víkendu 19. a 20. ledna se v alpském městečku Spittal an der Drau konaly mezinárodní plavecké závody. Mezi účastníky z třiceti klubů z Rakouska, Itálie a Slovinska reprezentovala Česko výprava osmi závodníků z Bohumína. Jakkoliv bohumínští patřili k průměrným výpravám co do počtu reprezentantů, v žebříčku získaných medailí nás předčili pouze domácí plavci ze Spittalu a Italové z nedalekého clubu Comonuoto. Oba kluby na závodech představily více než čtyřicet vlastních odchovanců.  

Nejhodnotněji přispěla k celkovému třetímu místu bohumínských dvanáctiletá Andrejka Czerná, která zvítězila ve všech svých šesti startech. Nadto přidala i celkové vítězství ve spojené kategorii ročníků 2007 a 2008. V téže kategorii skončila celkově druhá Anička Kohanová. Aňa zvítězila třikrát, dvakrát vystoupala na stupně vítězů pro stříbro. V téže kategorii se ze čtyř medailí, dvou stříbrných a dvou bronzových, radovala o rok mladší Julie Kalvarová. Stejně stará Klárka Macurová, ani letos čtrnáctiletá Klárka Nováková na medaile tentokrát nedosáhly. Mladší z obou Klár dohmátla nejlépe čtvrtá na 50 m prsa, starší brala na znacích šestá místa.

Chlapce při účasti některých tradičních jmen táhl svými výkony dvanáctiletý Michal Matoušek. Motýlkář, který má doma ve sbírce individuální medaile z Poháru ČR, zvítězil v obou delších motýlových disciplínách, ke kterým přidal ještě tři druhé příčky. První větší medaile v kariéře se v Rakousku dočkal Michael Pecl poté, co dohmátl třetí na polohové stovce. David Pálka dosáhl svého rakouského maxima šestým místem na znakové padesátce.

 

FOTOGALERIE

11.01.2019 13:31

Plavecký příměstský tábor - jarní prázdniny

V termínu od 11. do 15. února pořádáme příměstský plavecký tábor pro členy PK Bohumín ve věku 6 - 14 let. 

Kompletní informace pro zájemce

10.12.2018 13:13

VÁNOČNÍ DVOJBOJ PRO NEJMENŠÍ

Přesně týden před vánoci, v pondělí 17. prosince, proběhl v Karviné první ročník Vánočního dvojboje pro nejmladší plavce Plaveckého klubu Bohumín a Kosatek Karviná. V bouřlivé atmosféře, kterou pro více než stovku účastníků ve věku pěti až dvanácti let, vytvořili rodinní příslušníci, si značná část dětí zakusila poprvé v životě opravdové závody.

Z více než čtyřicítky závodníků našeho klubu se mezi oceněné v jednotlivých disciplínách a kategoriích, případně celkově v dbojboji, prosadili: Pavlík Kalvar, Kryštůfek Ogon, Ríša Menšík a Eliška Kovářová v kategorii do 6 let. Vojta Novák, Martin Vejo, Gabka Fišerová a Aničky Kovářová a Aradská mezi sedmiletými. Osmiletí Julča Trachová, Terezka Czerná, Barča Jakubková, Klárka Kaletová, Nikolka Hudáková, Matyáš Menšík a Honzík Sternadel. Devítiletí Vojta Aradský, Domča Kuder, Vojta Lušňák a Eliška Figurová. Desetiletý Luboš Rutar a v kategorii do dvanácti let Vojta Kubík, Robin Kožusznik, Honza Niemczyk, Pavel Rokoš a Natka Šemberová.

Všem zúčastněným gratulujeme ke krásným a místy i velice hodnotným výkonům a věříme, že u plavání nadále zůstanou. V budoucnu budou třeba někteří z nich sbírat medaile i z mistrovských závodů, jako se to daří jejich nepatrně starším vrstevníkům ze závodních skupin.

CELKOVÉ VÝSLEDKY

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili tyto stránky.

Zde se budeme snažit veřejnosti přiblížit veškeré dění  PK Bohumín a podělit se o úspěchy našich plavců

Vyhledávání

Kontakt

Plavecký klub Bohumín Přihlášky do klubu
www.pkbohumin.cz
+420 604 920 452

Partneři a sponzoři

 

Město Bohumín

 

 

Ing. Petr Vícha