Rozpis tréninků

Tréninky

V případě, že opravdu neexistuje způsob, jak byste mohli docházet na námi zařazený čas, můžete požádat o změnu skupiny. V případě žádosti o změnu skupiny, obraťte se na nás výhradně emailem na adresu: plavanibohumin@seznam.cz. V případě Sms zpráv a telefonátů nejsme schopni zaručit, že se na Vaše požadavky nezapomene.

 

Rozdělení dětí do skupin 2020/2021

Při rozdělování dětí do skupin zohledňujeme 2 faktory: věk a výkonnost. Do 10 let věku plavou všechny děti ve skupinách označovaných jako ZP tzn. základní plavání. V rámci skupin ZP rozlišujeme úrovně A (věk 5 let), úroveň B (věk 6-7 let) a úroveň C (věk 8-9 let). S ohledem na výkonnost je vyjímečně možný posun o jednu úroveň výš, nebo níž. Ty nejšikovnější děti z kategorie C jsou pak zařazeny do skupiny P tzn. přípravka. Úkolem přípravky je připravit děti na přechod mezi závodní plavce. Ve věku 10 let pak dochází na základě výkonnosti a zájmu k rozdělení plavců na závodníky - skupiny Z a kondiční - skupiny K.

Při rozdělování do skupin se snažíme, je-li to možné, zařazovat sourozence do skupin plavajících v co nejbližší časy.

(Hledání jmen vašich dětí ulehčí stisk kláves ctr (společně s) f a následné vepsání části jména.

 

Jako náhradníci jsou uvedeni ti, kteří bohužel nemohli být z kapacitních důvodů přijati.

 

PříjmeníJméno2020-2021DNYČASY
Adamec Kryštof ZPC1 po a stř 18:00 - 18:45
Adámek David ZPC1 po a stř 18:00 - 18:45
Anastazovský Matěj K5 po a stř 15:00 - 15:45
Aradský Marián ZPB6 stř a pá 16:00 - 16:45
Aradský Vojtěch Z2 viz. rozpis  
Baar Adam K6 út a čt 15:00 - 15:45
Bártl Adam K4 út a čt 18:45 - 19:30
Basista Kryštof K2 po 18:45-19:30 čt 18:00-18:45
Bednář Maxim ZPB7 po 18:00 - 18:45 čt 16:30 - 17:15
Beňovičová Marie K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Beran Petr ZPC3 po a stř 15:45 - 16:30
Blažková Adéla K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Blažková Klára ZPB3 po a stř 17:15 - 18:00
Blažková Natálie K5 po a stř 15:00 - 15:45
Blokšová Alice ZPC5 út a čt 15:45 - 16:30
Bocek Boris ZPC1 po a stř 18:00 - 18:45
Bražina Adam ZPA1 út 16:30 - 17:15  
Bulavová Mariana ZPB3 po a stř 17:15 - 18:00
Burdková Sarah K4 út a čt 18:45 - 19:30
Cielepová Rozálie ZPB3 po a stř 17:15 - 18:00
Czerná Andrea Z1 viz. rozpis  
Czerná Tereza Z2 viz. rozpis  
Čanecký Jakub K6 út a čt 15:00 - 15:45
Čermák Hugo ZPB4 stř 16:45 - 17:30 pá 16:30 - 17:15
Červenka Adam ZPB2 út a čt 17:15 - 18:00
Červenková Aneta ZPA1 út 16:30 - 17:15  
Damková Valérie ZPB4 stř 16:45 - 17:30 pá 16:30 - 17:15
Dančáková Lucie ZPA1 út 16:30 - 17:15  
Danko Matěj K2 po 18:45-19:30 čt 18:00-18:45
Dendis Daniel ZPB5 út 18:00 - 18:45 pá 17:15 - 18:00
Dítětová Monika K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Dolák Ondřej ZPB4 stř 16:45 - 17:30 pá 16:30 - 17:15
Drápelová Nela ZPB4 stř 16:45 - 17:30 pá 16:30 - 17:15
Drobík Richard Z1 viz. rozpis  
Dudás Lukáš ZPB3 po a stř 17:15 - 18:00
Dudková Sabina P1 po, stř, pá 15:00 - 16:00
Durčák Tobiáš ZPA2 pá 16:45 - 17:30  
Durdilová Karolína ZPB3 po a stř 17:15 - 18:00
Eismanová Kristina K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Ferfecká Daniela ZPC4 stř a pá 17:30 - 18:15
Figura Adam ZPC5 út a čt 15:45 - 16:30
Figurová Eliška Z2 viz. rozpis  
Fišer Rostislav Z3 po 18:45-19:30 st a pá 18:15-19:30
Fišerová Adéla ZPA2 pá 16:45 - 17:30  
Fišerová Aneta ZPC2 út a čt 18:00 - 18:45
Fišerová Gabriela P1 po, stř, pá 15:00 - 16:00
Franková Kornelie ZPB1 po a stř 16:30 - 17:15
Galicakova Marie ZPB7 po 18:00 - 18:45 čt 16:30 - 17:15
Gallová Bela ZPB5 út 18:00-18:45 pá 17:15 - 18:00
Glombíčková Alžběta ZPC5 út a čt 15:45 - 16:30
Gříbek Jan K4 út a čt 18:45 - 19:30
Gura Martin ZPB2 út a čt 17:15 - 18:00
Gurná Markéta ZPB5 út 18:00-18:45 pá 17:15 - 18:00
Gvuzd Sebastian K5 po a stř 15:00 - 15:45
Haloda Adam K2 po 18:45-19:30 čt 18:00-18:45
Hanusek Michal ZPC1 po a stř 18:00 - 18:45
Hellmuth Petr ZPC3 po a stř 15:45 - 16:30
Hellmuthová Tereza ZPC3 po a stř 15:45 - 16:30
Herman Matyáš ZPB5 út 18:00-18:45 pá 17:15 - 18:00
Holub Filip ZPC5 út a čt 15:45 - 16:30
Humlíček Milan ZPA2 pá 16:45 - 17:30  
Humlíčková Adéla K5 po a stř 15:00 - 15:45
Chalupová Kateřina ZPB1 po a stř 16:30 - 17:15
Chamrathová Megan ZPB3 po a stř 17:15 - 18:00
Chamrathová Melanie ZPC1 po a stř 18:00 - 18:45
Chrobočková Eliška K2 po 18:45-19:30 čt 18:00-18:45
Jachymčák Jan ZPC2 út a čt 18:00 - 18:45
Jachymčáková Jana ZPC2 út a čt 18:00 - 18:45
Jankovská Alžběta ZPB4 stř 16:45 - 17:30 pá 16:30 - 17:15
Jankovská Anežka ZPB4 stř 16:45 - 17:30 pá 16:30 - 17:15
Janoš Martin K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Janošová Lenka K2 po 18:45-19:30 čt 18:00-18:45
Janská Eva P1 po, stř, pá 15:00 - 16:00
Janský Viktor P1 po, stř, pá 15:00 - 16:00
Janusová Laura ZPC2 út a čt 18:00 - 18:45
Janyška Jakub ZPC5 út a čt 15:45 - 16:30
Jarošová Lucie ZPB1 po a stř 16:30 - 17:15
Jordan Mathias ZPC2 út a čt 18:00 - 18:45
Jordan Nela K4 út a čt 18:45 - 19:30
Jureček Petr ZPC4 stř a pá 17:30 - 18:15
Kačáni Tea ZPC2 út a čt 18:00 - 18:45
Kačáni Kryštof K4 út a čt 18:45 - 19:30
Kaletová Klára Z2 viz. rozpis  
Kalvar Pavel P2 út a čt 15:00 - 16:00
Kalvarová Julie Z1 viz. rozpis  
Kantor Jakub K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Karkoška Vojtěch ZPC1 po a stř 18:00 - 18:45
Karkošková Iva ZPB3 po a stř 17:15 - 18:00
Kasanová Soňa K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Kaštánek Matěj P2 út a čt 15:00 - 16:00
Kellnerová Elen ZPC3 po a stř 15:45 - 16:30
Klepacz Jakub ZPB3 po a stř 17:15 - 18:00
Klíma Tomáš K5 po a stř 15:00 - 15:45
Klíma Vojtěch K5 po a stř 15:00 - 15:45
Ključik Matěj K5 po a stř 15:00 - 15:45
Ključiková Tereza P1 po, stř, pá 15:00 - 16:00
Klosko Marek ZPC1 po a stř 18:00 - 18:45
Klus Vojtěch ZPC3 po a stř 15:45 - 16:30
Koběrská Lucie Ema Z3 po 18:45-19:30 st a pá 18:15-19:30
Kočárek Karel K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Kočárková Klára K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Kočí Adéla ZPC1 po a stř 18:00 - 18:45
Kohanová Anna Z1 viz. rozpis  
Kolářová Zora ZPA2 pá 16:45 - 17:30  
Konečná Hana K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Korauš Adéla ZPC3 po a stř 15:45 - 16:30
Korauš Šimon ZPC3 po a stř 15:45 - 16:30
Korytářová Natálie ZPB7 po 18:00 - 18:45 čt 16:30 - 17:15
Koscielnik Ondřej ZPB3 po a stř 17:15 - 18:00
Kosub Filip ZPB5 út 18:00-18:45 pá 17:15 - 18:00
Kotlářová Andrea ZPB4 stř 16:45 - 17:30 pá 16:30 - 17:15
Kovářová Anna P1 po, stř, pá 15:00 - 16:00
Kovářová Eliška ZPB1 po a stř 16:30 - 17:15
Koždoň Matyáš ZPB7 po 18:00 - 18:45 čt 16:30 - 17:15
Kožusznik Robin K2 po 18:45-19:30 čt 18:00-18:45
Kožuszniková Sára ZPB7 po 18:00 - 18:45 čt 16:30 - 17:15
Kravčík Daniel ZPB5 út 18:00-18:45 pá 17:15 - 18:00
Krenželoková Adéla ZPC3 po a stř 15:45 - 16:30
Křenek Tomáš ZPB2 út a čt 17:15 - 18:00
Křístek Jakub Z3 po 18:45-19:30 st a pá 18:15-19:30
Kubíková Noelie P1 po, stř, pá 15:00 - 16:00
Kubíková Viktorie ZPB6 stř a pá 16:00 - 16:45
Kunz Radovan ZPB2 út a čt 17:15 - 18:00
Kunzová Barbora ZPA1 út 16:30 - 17:15  
Kupka Jaroslav ZPC3 po a stř 15:45 - 16:30
Kupka Stanislav ZPC3 po a stř 15:45 - 16:30
Kviatkovský Marek ZPC2 út a čt 18:00 - 18:45
Kysela Daniel ZPB6 stř a pá 16:00 - 16:45
Kysela Dominik ZPB6 stř a pá 16:00 - 16:45
Laubr Lukáš ZPC2 út a čt 18:00 - 18:45
Laubrová Lucie ZPB2 út a čt 17:15 - 18:00
Lazar Patrik P2 út a čt 15:00 - 16:00
Lecián Jindřich ZPA1 út 16:30 - 17:15  
Lecián Štěpán ZPC5 út a čt 15:45 - 16:30
Lekki Kristýna ZPB5 út 18:00-18:45 pá 17:15 - 18:00
Lochman Martin ZPA2 pá 16:45 - 17:30  
Lukaščíková Viktorie ZPB6 stř a pá 16:00 - 16:45
Lušňák Vojtěch Z3 po 18:45-19:30 st a pá 18:15-19:30
Luštěk Matyáš K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Macurová Klára Z3 po 18:45-19:30 st a pá 18:15-19:30
Macháčová Bára ZPC4 stř a pá 17:30 - 18:15
Majetná Viktorie K6 út a čt 15:00 - 15:45
Martínek Roman K6 út a čt 15:00 - 15:45
Matoušek Michal Z1 viz. rozpis  
Matysioková Nela ZPB2 út a čt 17:15 - 18:00
Menšík Matyáš Z2 viz. rozpis  
Menšíková Valentýna P2 út a čt 15:00 - 16:00
Mika Tobiáš ZPC5 út a čt 15:45 - 16:30
Molnár Matěj K2 po 18:45-19:30 čt 18:00-18:45
Mončka Markus ZPB4 stř 16:45 - 17:30 pá 16:30 - 17:15
Muchowitz Lukáš ZPA1 út 16:30 - 17:15  
Neděla Kryštof ZPA1 út 16:30 - 17:15  
Niemczyk Jan K4 út a čt 18:45 - 19:30
Noga Lukáš K6 út a čt 15:00 - 15:45
Novák Vojtěch ZPC2 út a čt 18:00 - 18:45
Nováková Klára Z1 viz. rozpis  
Ogon Kryštof ZPC4 stř a pá 17:30 - 18:15
Ochvat Lukáš ZPC2 út a čt 18:00 - 18:45
Olszowski Andreas K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Olszowski Tadeáš K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Oravec Filip K5 po a stř 15:00 - 15:45
Orlík Lukáš Z3 po 18:45-19:30 st a pá 18:15-19:30
Oršulík Alex ZPC4 stř a pá 17:30 - 18:15
Oršulík Antonín ZPB4 stř 16:45 - 17:30 pá 16:30 - 17:15
Palka Oliver ZPB7 po 18:00 - 18:45 čt 16:30 - 17:15
Pálková Zuzana ZPB1 po a stř 16:30 - 17:15
Panaš Šimon ZPA2 pá 16:45 - 17:30  
Pecl Michael Z3 po 18:45-19:30 st a pá 18:15-19:30
Pekárková Eliška K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Pensimus Lukáš K4 út a čt 18:45 - 19:30
Pensimusová Beáta K4 út a čt 18:45 - 19:30
Pchálek Matyáš Tomáš ZPB5 út 18:00-18:45 pá 17:15 - 18:00
Pieranová Elen ZPB1 po a stř 16:30 - 17:15
Poništová Kristína ZPC1 po a stř 18:00 - 18:45
Ptačková Klára ZPC4 stř a pá 17:30 - 18:15
Ptačková Thea ZPB5 út 18:00-18:45 pá 17:15 - 18:00
Radovesnický Jakub K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Repperová Eliška ZPB3 po a stř 17:15 - 18:00
Rokoš Pavel K2 po 18:45-19:30 čt 18:00-18:45
Rusková Markéta Z2 viz. rozpis  
Rutar Kamil Z3 po 18:45-19:30 st a pá 18:15-19:30
Rutar Luboš K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Salová Andrea ZPB7 po 18:00 - 18:45 čt 16:30 - 17:15
Sedláček Eduard ZPB7 po 18:00 - 18:45 čt 16:30 - 17:15
Sikora Jáchym K4 út a čt 18:45 - 19:30
Skalka Filip K2 po 18:45-19:30 čt 18:00-18:45
Skařupa Vít ZPC5 út a čt 15:45 - 16:30
Sklarčík Kryštof K6 út a čt 15:00 - 15:45
Skulinová Markéta ZPB1 po a stř 16:30 - 17:15
Slaninová Adéla Z2 viz. rozpis  
Sobala Ondřej ZPC5 út a čt 15:45 - 16:30
Sova Jakub P1 po, stř, pá 15:00 - 16:00
Sova Tobiáš P1 po, stř, pá 15:00 - 16:00
Sternadel Jan K6 út a čt 15:00 - 15:45
Sternadlová Julie K6 út a čt 15:00 - 15:45
Stošková Adéla K6 út a čt 15:00 - 15:45
Stošková Marie K6 út a čt 15:00 - 15:45
Světlík Ondřej ZPC5 út a čt 15:45 - 16:30
Szostok Adam K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
ŠAJBAN FILIP ZPB6 stř a pá 16:00 - 16:45
Šelongová Nikol Z3 po 18:45-19:30 st a pá 18:15-19:30
Šemberová Natálie K2 po 18:45-19:30 čt 18:00-18:45
Škuta Boris ZPB2 út a čt 17:15 - 18:00
Šmídl Jáchym Z2 viz. rozpis  
Šmuková Klára ZPC4 stř a pá 17:30 - 18:15
Šostoková Ema ZPB7 po 18:00 - 18:45 čt 16:30 - 17:15
Štěpánová Nela ZPC1 po a stř 18:00 - 18:45
Tartaini Alfred P1 po, stř, pá 15:00 - 16:00
Tartaini Teodor K5 po a stř 15:00 - 15:45
Tauš Jakub ZPC4 stř a pá 17:30 - 18:15
Tauš Marek ZPB5 út 18:00-18:45 pá 17:15 - 18:00
Tkadlec Petr K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Tkadlecová Sára K1 stř a pá 18:45 - 19:31
Trachová Julie Z2 viz. rozpis  
Tutková Rozárie ZPB4 stř 16:45 - 17:30 pá 16:30 - 17:15
Tvardík Marek ZPA2 pá 16:45 - 17:30  
Tvardík Matěj ZPB6 stř a pá 16:00 - 16:45
Válek Arteme ZPB1 po a stř 16:30 - 17:15
Valenta Lukáš ZPC5 út a čt 15:45 - 16:30
Vantuch Matěj P2 út a čt 15:00 - 16:00
Vantuchová Lucie P2 út a čt 15:00 - 16:00
Vavrečka Matyáš ZPB3 po a stř 17:15 - 18:00
Vejo Martin ZPC3 po a stř 15:45 - 16:30
Veronesi Valerie ZPA1 út 16:30 - 17:15  
Veselá Zuzana ZPB2 út a čt 17:15 - 18:00
Viater Matyáš ZPB2 út a čt 17:15 - 18:00
Videnka Antonín K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Vicherek Jakub K1 stř a pá 18:45 - 19:30
Vítek Matyáš K6 út a čt 15:00 - 15:45
Vojtíková Viktorie K5 po a stř 15:00 - 15:45
Vondrák Lukáš ZPC2 út a čt 18:00 - 18:45
Vondrák Tomáš K2 po 18:45-19:30 čt 18:00-18:45
Vrla Anna ZPB6 stř a pá 16:00 - 16:45
Vrla Jan ZPA2 pá 16:45 - 17:30  
Vychodilová Tereza K3 út 18:45-19:30 pá 18:00-18:45
Willert Martin K4 út a čt 18:45 - 19:30
Wludyka Vojtěch ZPB6 stř a pá 16:00 - 16:45
Wolková Kateřina K5 po a stř 15:00 - 15:45
Woznicová Marie K4 út a čt 18:45 - 19:30
Zapletal Petr P2 út a čt 15:00 - 16:00

 

Náhradníci  
Korytář Jakub 2008
Urban Milan 2009
Salajka Jakub 2012

Partneři a sponzoři

děkujeme naším sponzorům