Klubové závody s rekordní účastí (výsledky)

21.6.2023

Odkaz na výsledky na konci článku

V úterý 20. června uspořádal Plavecký klub Bohumín klubové závody, kterými se tradičně spolu s dětmi rozloučil s plaveckou sezónou. Soutěžní klání pro všechny naše plavce z nezávodních skupin letos přilákalo rekordních 88 aktivních účastníků a spolu s nimi i nespočet rodičů, prarodičů, sourozenců a kamarádů, kteří na bazéně vytvořili místy opravdu bouřlivou atmosféru.

Ve skvělé kulise, před objektivy nejen foťáků rodinných příslušníků, ale rovněž snímáni kamerami bohumínské televize TiK, se pak překonávaly i samotné děti. Všichni, počínaje nejmladší účastnící letos teprve pětiletou Adélkou Šmukovou, konče šestnáctiletými kluky, do závodu dali veškerý svůj um a síly. A třebaže každý bohužel nemohl při závěrečném vyhlašování vystoupat na pódium a převzít si jednu z blyštících se medailí, nakonec domů neodcházel nikdo s prázdnou. Nová klubová trička a účastnická medaile udělaly radost většině přítomných.

Pevně věříme, že všudypřítomné nadšení a radost z plavání si přítomní přenesou i do nové, v pořadí již 19. kompletní sezóny, po kterou pro Vaše děti organizujeme tréninky. A vlastně nejen tréninky, ale i závody, soustředění, příměstské tábory a další akce. Děkujeme za Vaši přízeň, užijte si léto a v září opět na shledanou!

 

Klubové závody 2023 - Prsa.pdf (0.04 MB)

Klubové závody 2023 - VOLNÝ ZPŮSOB.pdf (0.05 MB)

Klubové závody 2023 - Znak.pdf (0.05 MB)

Zpět

Partneři a sponzoři

děkujeme naším sponzorům