Rozdělení dětí z náboru do skupin
25.9.2022
Seznam dětí, které se zúčastnily náboru, a jejich zařazení do skupin pro následující sezónu. Při rozdělování jsme se snažili vyhovět Vašim požadavkům a zohlednit tréninky sourozenců. Kde se to nepovedlo, je to většinou způsobeno neexistencí skupiny, trénující ve Vámi požadované kombinace dní. Pokud jsou pro Vás termíny tréninků nerealizovatelné, napište nám na plavaniboohumin@seznam.cz, uvidíme, jestli se s tím bude dát něco dělat.
Z kapacitních důvodů jsme bohužel nemohli přijmout všechny zájemce. Kde byl omezený počet míst, dostaly přednost ty děti, které mají na základě schopností předvedených na náboru větší šanci trénink zvládnout.
PŘIJATÍ Z NÁBORU A PŘESUNUTÍ SOUROZENCI
Příjmení | Jméno | Ročník | skupina | tréninky | |
Adámek | Matěj | 2016 | ZPB4 | pon a stř | 15:45 - 16:30 |
Almagati | Dana | 2017 | ZPA2 | pát | 16:45 - 17:30 |
Babinski | Tomáš | 2010 | K5 | po a stř | 15:00 - 15:45 |
Babišová | Sára | 2017 | ZPB5 | út a čtv | 16:30 - 17:15 |
Bayer | Matouš | 2017 | ZPA1 | po | 16:30 - 17:15 |
Brožek | Daniel | 2009 | K6 | út a čt | 15:00 - 15:45 |
Brudovský | Richard | 2017 | ZPA1 | po | 16:30 - 17:15 |
Dočkal | Mikuláš | 2011 | ZPC5 | út 18:00-18:45 | pá 17:15-18:00 |
Doležal | Daniel | 2015 | ZPB2 | út a čt | 17:15 - 18:00 |
Filusz | Alex | 2016 | ZPA2 | pát | 16:45 - 17:30 |
Fismol | Jakub | 2013 | ZPC5 | út 18:00-18:45 | pá 17:15-18:00 |
Fišerová | Adéla | 2015 | ZPB4 | pon a stř | 15:45 - 16:30 |
Fišerová | Sylvie | 2017 | ZPB4 | pon a stř | 15:45 - 16:30 |
Fujak | Adam | 2016 | ZPA2 | pát | 16:45 - 17:30 |
Gurná | Karolína | 2018 | ZPA2 | pát | 16:45 - 17:30 |
Haflant | Daniel | 2014 | ZPC4 | st a pá | 16:00 - 16:45 |
Havran | Václav | 2017 | ZPA2 | pát | 16:45 - 17:30 |
Havranová | Adéla | 2013 | ZPC3 | st a pá | 17:30 - 18:15 |
Choleva | Ondřej | 2018 | ZPA1 | po | 16:30 - 17:15 |
Jurčíková | Elen | 2014 | ZPC4 | st a pá | 16:00 - 16:45 |
Kacálková | Vendula | 2011 | ZPC5 | út 18:00-18:45 | pá 17:15-18:00 |
Kameníková | Nela | 2015 | ZPB5 | út a čtv | 16:30 - 17:15 |
Klus | Štěpán | 2015 | ZPB5 | út a čtv | 16:30 - 17:15 |
Kotas | Mikuláš | 2016 | ZPB4 | pon a stř | 15:45 - 16:30 |
Krahulec | Matyáš | 2017 | ZPA2 | pát | 16:45 - 17:30 |
Krzystek | Jindřich | 2016 | ZPB2 | út a čt | 17:15 - 18:00 |
Krzystková | Anna | 2014 | ZPB2 | út a čt | 17:15 - 18:00 |
Kukulová | Natálie | 2014 | ZPC4 | st a pá | 16:00 - 16:45 |
Kupková | Veronika | 2013 | ZPC4 | st a pá | 16:00 - 16:45 |
Kutnohorský | Josef | 2015 | ZPB1 | po a stř | 17:15 - 18:00 |
Lukáč | Tomáš | 2015 | ZPB5 | út a čtv | 16:30 - 17:15 |
Mach | Adam | 2013 | ZPC4 | st a pá | 16:00 - 16:45 |
Machalla | Patrik | 2013 | ZPC5 | út 18:00-18:45 | pá 17:15-18:00 |
Marková | Veronika | 2010 | K5 | po a stř | 15:00 - 15:45 |
Michal | Maxmilian | 2015 | ZPB4 | pon a stř | 15:45 - 16:30 |
Nogová | Aneta | 2012 | ZPC5 | út 18:00-18:45 | pá 17:15-18:00 |
Oršulíková | Anežka | 2016 | ZPB5 | út a čtv | 16:30 - 17:15 |
Oslizloková | Natálie | 2013 | ZPC5 | út 18:00-18:45 | pá 17:15-18:00 |
Pieran | Albert | 2017 | ZPA1 | po | 16:30 - 17:15 |
Plaček | Filip | 2016 | ZPB5 | út a čtv | 16:30 - 17:15 |
Plačková | Rozálie | 2015 | ZPB4 | pon a stř | 15:45 - 16:30 |
Prostějovský | Mikuláš | 2015 | ZPB4 | pon a stř | 15:45 - 16:30 |
Rašková | Karolína | 2014 | ZPC4 | st a pá | 16:00 - 16:45 |
Ratajský | Hugo | 2014 | ZPB5 | út a čtv | 16:30 - 17:15 |
Rohel | Vojtěch | 2016 | ZPB5 | út a čtv | 16:30 - 17:15 |
Sala | Marek | 2017 | ZPA1 | po | 16:30 - 17:15 |
Skalík | Vít | 2012 | ZPC4 | st a pá | 16:00 - 16:45 |
Smelty | Viktorie Kristýna | 2011 | ZPC5 | út 18:00-18:45 | pá 17:15-18:00 |
Sydor | Štěpán | 2016 | ZPB5 | út a čtv | 16:30 - 17:15 |
Szeligová | Elen | 2014 | ZPC4 | st a pá | 16:00 - 16:45 |
Sztula | Daniel | 2013 | ZPC5 | út 18:00-18:45 | pá 17:15-18:00 |
Šmuková | Adéla | 2018 | ZPA1 | po | 16:30 - 17:15 |
Šrubařová | Majdalena | 2017 | ZPA2 | pát | 16:45 - 17:30 |
Tomšů | Veronika | 2014 | ZPB4 | pon a stř | 15:45 - 16:30 |
Turáková | Magdaléna | 2013 | ZPC4 | st a pá | 16:00 - 16:45 |
Urbaník | Richard | 2016 | ZPB5 | út a čtv | 16:30 - 17:15 |
Wija | Vítek | 2016 | ZPB5 | út a čtv | 16:30 - 17:15 |
Žižková | Tereza | 2010 | ZPC5 | út 18:00-18:45 | pá 17:15-18:00 |
Nepřijatí
Matušek | Antonín | 2018 |
Vargová | Barbora | 2018 |
Melecký | Dominik | 2017 |
Holý | Jiří | 2012 |
Salajka | Jakub | 2012 |
Trombik | Vojtěch | 2011 |