Čtyři bohumínští plavci v krajské reprezentaci na Olympiádu

23.6.2022

Od 28. června bude olomoucký bazén hostit plavecké soutěže v rámci Letní olympiády dětí a mládeže. Na ní se utkávají reprezentanti jednotlivých krajů v podobném duchu, jako soutěží reprezentační výběry jednotlivých zemí na opravdových olympijských hrách. Skvělou vizitkou pro bohumínské plavání je fakt, že celou šestinu plavců za Moravskoslezský kraj dodá Plavecký klub Bohumín. Nikdo s výjimkou největšího klubu v kraji, ostravského KPS, nemá v nominaci více plavců.

A kdo z bohumínských bude na této velkolepé akci pro děti a mládež v Olomouci reprezentovat náš kraj? Budou to: Julie Kalvarová, Julie Trachová, Vojta Aradský a největší naděje s výhledem na zisk některé z medailí, Matyáš Menšík. Všichni čtyři už za sebou mají v letošním roce úspěšná vystoupení na Letním mistrovství České republiky svých věkových kategorií. I na nich se nejlépe představil Matyáš, když si z Chomutova dovezl pět medailí.

Držme společně našim plavcům palce, ať se přidají ke svým starším předchůdcům, kteří si z této krásné akce v minulosti medaile do Bohumína dovezli.

Zpět

Partneři a sponzoři

děkujeme naším sponzorům